Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek gépészeti középisk...

Szerintetek gépészeti középiskolai érettségivel Miskolcon hol tudok munkát találni?

Figyelt kérdés

Mert van egy egy gépészeti érettségim és nem tudom pontosan, ezzel hol tudok elhelyezkedni.

A Bocsch-ban vagy a Takata-ban gondoltam, mint munkahelyi lehetőség, de szerintem oda több kell.

Az lenne a kérdésem, hogy oda milyen feltételek kellenek?

A választ előre is köszönöm!



2016. júl. 22. 17:16
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
bocsi a dubla "egy" szóért
2016. júl. 22. 17:17
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

"A Bocsch-ban vagy a Takata-ban gondoltam, mint munkahelyi lehetőség, de szerintem oda több kell."


Nem, nem kell több. Szalagmunkára 3 műszakba jó leszel.

2016. júl. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
18%
Bár én nem tudok nekrd ebben tanácsolni,de 1 válaszoló jó nagy tuskó vagy. Anyád hogy van? :)
2016. júl. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nincs ebbe semmi tuskóság, itt a neked való munka, ennél jobbra ne számíts:


[link]


Szia.

2016. júl. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%
Nincs ebben semmi..."Szalagmunkára 3 műszakba jó leszel."Cseppet lekezelően írtad,de ne zavarjon. :) JÓ LESZEL....:)
2016. júl. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, csak még egy kérdésem van:

Megélhetés szempontjából mennyire jó ez a pozíció?

A választ előre is köszi

2016. júl. 23. 15:42
 7/11 BiTOPro97 ***** válasza:

Én is csak hallottam, de ez "Avas". - te szerintem érted.


(Ott lehetne társbérleted max., vagy ha van párod aki dolgozik vele.)

2016. júl. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 BiTOPro97 ***** válasza:

Min. OKJ 2 éves - már két szakmát, és még nyelv tanulást is fizet a munkaügyi. (Te egyet kilőttél.)

Bár ideális a BM, például gépészmérnökit kellene megcélozni ott, ha meg van a háttér hozzá és eszed is.

Én magamnak dolgozom, vagyis családi vállalkozásban van 37.5%-om mint, nagybátyámnak és egy mesternek 25%-a. De ez is ilyen félállásféle nyáron most napi 12 órában - családi vállalkozásba besegítés volt, nem ebből élek.

Ja és a szakmámban a legjobb egyetemre járok. - és két idegen nyelven beszélek.

Így sem találnék itthon normális munkát. Nekem kellene megteremteni a cégem.

2016. júl. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 BiTOPro97 ***** válasza:
Viszont külföldi interjúval, van a szakmámban a középfokú végzettségemmel is munkám, amiben most hál Istenek nyári szünet van. Főleg októberben, és novemberben, és februártól áprilisig van munka ott, és interneten át kommunikálva is.
2016. júl. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szerintetek max. mennyit kereshetek gépészeti érettségivel, vagyis kb.: mennyit kaphatok? Szerintetek?
2016. júl. 28. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!