Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy kell lerazni egy nyomulos...

Hogy kell lerazni egy nyomulos multi level marketingest?

Figyelt kérdés
Jon s mondja, mondom, ismerem a bizniszt, nem erdekel, de mondja, mondja. S azt is tudom, hogy minden kifogasra van replikaja. Szeretnek talalni egy jolnevelt, diplomatikus elutasito valaszt arra, hogy NEM KELL, ES NEM IS ERDEKEL.

#MLM #leráz #multilevel marketing
2016. júl. 23. 15:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Pont tegnap vettem, egy másik ugyanilyen házalótól, mint maga! :)))
2016. júl. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%

Minek beszélsz vele?

Vedd fel, aztán nyomd le a telefont.

2016. júl. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
En mar regen leuvoltottem volna.
2016. júl. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem hazal. Okonetes. Raadasul regi ismeros, es be akar vonni a halozataba.
2016. júl. 23. 16:33
 5/14 anonim ***** válasza:
71%

Bocs, de azt írtad, hogy jön. Ezért gondoltam, hogy házaló.

Ha telefonos, azok azzal kezdik, hogy xy-nal beszélek?

Én pedig közlöm, hogy "elköltöztek", és leteszem a telefont. Attól függetlenül, hogy az én nevemet mondja be!

2016. júl. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hat azt irtam, hogy jon, mert mglatogatott. Mondom, hogy regi ismeros. Azert nem is akarok belemenni, mert nem akarom a barataimat hulye helyzetbe hozni. Ot akarom civilizaltan lerazni. Vajon tiszta, hogy mi ez a multilevel marketing?
2016. júl. 23. 16:44
 7/14 anonim válasza:
57%
Nézd meg, hogy milyen a cég amibe be akar vonni. Ha nem találsz semmi buktatót és úgysem érdekel akkor mond meg neki szépen, hogy nincs affinitásod ehhez a munkához és nem fogod tudni csinálni. Privátban írj nyugodtan ha a cég megvizsgálásában kell segítség. ;)
2016. júl. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
63%
Szia!Egy jó termékekkel és jó marketingtervvel rendelkező MLM nem rossz dolog és lehet azzal kulturáltan is foglalkozni, nem nyomulósan.Egyébként meg meg mond meg neki, hogy ez a termékcsalád Téged nem érdekel , így nem tudnád másnak sem hitelesen ajánlani.Vagy azt, hogy egy közeli rokonod már foglakozik vele és ha szükséged van rá, akkor tőle vásárolsz, hozzá lépsz be, mégis családról van szó. Vagy már benne vagy egy másik MLM-ben és annak az üzletpolitikája tíltja, hogy egy másik MLM-ben is dolgozz.Ha nagyon rámenős, akkor már lehet, hogy azért is megérni beregisztrálni valahova, hogy meg tudd mutatni, hogy itt is van bizonyítékként a kártyád.
2016. júl. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Utolso, koszonom! Megy a kez. :)
2016. júl. 25. 07:25
 10/14 anonim ***** válasza:
71%
Én nem nyomtam ki a telefont, csak letettem az asztalra: hagy fizesse a telefon hívásdíját. 3. alkalom után többet nem hívtak.
2016. júl. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!