Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek megéri Budapesten...

Szerintetek megéri Budapesten úgy lakni hogy havi 160 ezer nettó fizetésből 40 ezer elmenne lakbérre?

Figyelt kérdés
Tehát ami maradna abból szórakozás meg egyebek.
2016. júl. 25. 20:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Hogy-hogy csak 40?

Hányadmagaddal laknál?

2016. júl. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Csak szoba bérlésről lenne szó.
2016. júl. 25. 20:48
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
En nem mennek pestre lakni ha fizetnenek sem :)
2016. júl. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
59%
Szegeny utolsó... ;D
2016. júl. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Szerintem budapesten a 40ezer nem is sok :)
2016. júl. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ez még jó üzletnek számít, szerintem vágj bele. A szobabérléssel sokat tudsz spórolni, egy garzont egyedül már nem tudnál emellett a fizetés mellett megengedni magadnak.
2016. júl. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
19%

4-eskeeeee

Nem en vagyok szegeny hanem te :) Egyszeruen nem az almaim varosa budapest. Nehez elviselni a letet benne es az emberek felfogasat. Egyszeruen csak neeeem :)

Ha szerinted jo ott elni es rongyot razni, hat csinald :) Szerintem szanalmas es elkeseritoen depresszios. Ha viszont neked ez bejon, hat aldasom ra :)

2016. júl. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Akkor kapalj inkabb,ne itt irogasd,hogy így meg úgy szar a fovaros.
2016. júl. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%
Igen errol beszeltem.... A fovarosi ember felsobbrendusege a videkivel szemben. Ha valaki videken el, akkor paraszt es kapal es a foldet turja. Ettol szanalmassa valik? Aligha. Ellenben a "felsobbrendu ember" mikor bemegy a munkahelyere, akkor ott ugy befogja a pofajat, hogy azt se tudjak letezik....OSZT amikor csikra irjak anevet a fizetesi elszamolason, akkor meg nyuszit, hogy "boccs hogy letezek, de itt lenn a porban talan nem latszok...." Ugyan fiam! Vedd mar eszre ki vagy! Nevetseges!
2016. júl. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
12%
Ez meg a vidéki csőlátása. Mindig oda kell írogatni ilyen kérdéshez,hogy "á nem éri meg én sosem laknék ott" amikor a kérdés lényege nem ez,nem teszel hozzá semmit a témához. Szánalmas és elkeserítően depressziós a főváros, ami az egyetlen magyar város ami még nincs fényévekre a nyugati városoktól, ahol kultúra van és életszínvonal. Hidd el nem véletlenül költöznek az emberek fel ide, és nem véletlenül szeretnének mások is vidékről,csak éppen nem tehetik meg. Magasabbak az albérletárak, de az egyéb költségek alacsonyabbak, és mivel Magyarországon alapvetően az emberek tulajdonolnak, nem bérelnek ingatlant, a városba felkerülőkön kívül a többségnek nem kell az életen kívül másra költeni. Az, hogy 320e az átlagkereset a fővárosban, és pl Borsodban 190e,Békésben 180, Szabolcsban 170 sok mindent elárul. Szar is a fővárosban élni, ahol az országban egyedüliként van tömegközlekedés, vannak ingyenesen használható nagy parkok, tájvédelmi körzet, Duna-part, rengeteg ingyenes szórakozási lehetőség, változatos lakásrendszer, kulturális intézmények,világörökségi részek,magasabb életszínvonal stb..stb.. napestig lehetne sorolni. Éltem vidéken is, nem kell bemutatni az ottani életet, még mielőtt tépnéd a szádat.
2016. júl. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!