Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akik "alacsony presztízsű"...

Akik "alacsony presztízsű" munkát végeznek (BKV ellenőr, parkolóőr hasonlók), hogyan számolnak el önmagukkal?

Figyelt kérdés
Ilyen jellegű jól fizető ajánlatot kaptam. A pénz kéne, de időnként muszáj tükörbe nézni...

#állás #munka #undorodom tőle
2016. júl. 27. 09:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Ez kb annyira alacsony presztizsű mint a rendőr.
2016. júl. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

volt osztálytársam fűkaszálást csinált én programozó vagyok...


ő kantáros nadrágban volt én meg farmer + ingben amikor találkoztunk...engem nem zavart, de ő megjegyezte, hogy furcsán nézhetünk ki egymás mellett így...

fura volt tőle hallani, aki szerint nem a ruha teszi az embert...

miért lenne kevesebb valaki, mert ilyen munkát végez?

ezt is el kell végezni...

szerintem tök jó fejek a kallerek, legalábbis akikkel én szoktam találkozni...aranyos anyukák általában, de vannak férfiak is, róluk nem sokat tudok, de jó fejek, sőt van akivel még tök jól poénkodni is lehet...

inkább a befásult emberek nem tudnak tükörbe nézni...


23F

2016. júl. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%

Nem hiszem, hogy ez ok lenne arra, hogy ne nézz tükörbe.

Ellenőrök azt büntetik, akinek nincs jegye, bérlete. Nem azokat, akik normálisak. Parkolóőrök dettó. Szóval semmi rosszat nem csinál egy ellenőr vagy egy parkolóőr.

2016. júl. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%

Nincs ezzel semmi baj!

Az emberek 95 %-a természetesnek veszi, hogy jegyet vált a BKV-ra, a parkoláshoz, és hasonló helyekre.

Az a maradék 5 % szégyellje magát, és ne te!

Egyébként ha ők nem lennének, nem lenne felvétel sem egy ilyen munkakörre!


Az alacsony presztizs:

amikor egy nyakkendős asztfalt-betyár lenézi a sertésólat takarító vidékit, szoktuk mondani: ha ők nem tartanának disznót, a városokban lakó nyakkendősöknek nem lenne mit enni, nem lenne mitől sz@rni!


Ennyit a presztizsről, és nyugodtan nézz tükörbe te is!

2016. júl. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Épp az a bajom, hogy konkrét tapasztalatom volt, hogy olyan időpontra is volt parkolási bírságom amikor:

*Az autó mozgásképtelen volt

*Vidéken voltam (munkalap alapján)

*Olyan helyekről, ahol életemben nem jártam


Épp ez a bajom, hogy a feladat a polgártársakkal való kitolás. A korrekt munkavégzéssel semmi bajom. Ha valaki nem vesz parkolójegyet fizessen azonban azok válasza érdekel, akik "izomból" bírságolnak.

2016. júl. 27. 09:42
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
Ha parkolóőr, vagy BKV ellenőr leszel, attól te még lehetsz jó fej... :-)
2016. júl. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Az alacsony presztízs szó itt a gazember (túlbuzgó) eufemizmusaként került be.

Semmi bajom, a fizikai munkával, a képzést nem igénylő feladatokkal. Itt konkrétan a polgártársakat sz*pató feladatokról érdeklődöm

2016. júl. 27. 09:46
 8/15 anonim ***** válasza:
6%

nem vagy köteles szívatni senkit...ha akarsz olyan helyre mész ahol nem erről szól az élet...


23F

2016. júl. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mégis mivel kéne elszámolnia?
2016. júl. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A munka, az munka. Értelmes ember nem a presztízst nézi benne... Ha valaki dolgozik, és jól csinálja a feladatát...akkor édes mindegy, hogy takarítónőként, betanított munkásként vagy mérnökként végzi ezt. Ember és pont. Nem attól leszel több, mert menő a szakmád/munkahelyed....ugye tudod?
2016. júl. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!