Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tudnátok olyan munkákat...

Tudnátok olyan munkákat amelyeket lehet otthon végezni egy diáklánynak?

Figyelt kérdés
Eléggé nehézkes sajnos iskola mellett összehoznom még csak 20 óra szabadidőt is, ezért megfelelő lenne, ha itthonról tudnék dolgozni. Milyen dolgokat lehet itthon csinálni?

2016. júl. 27. 15:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

Naponta megkérdezi valaki, de olyan nincs, amihez nem kellene felsőfokú végzettség. Egyáltalán valami szaktudás.

Te mit tudnál hivatásszerűen művelni?

2016. júl. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én nem meggazdagodni akarok, hanem csak valamennyi pénzt gyűjteni, hogy legyen pénzem pár alapvetőbb dologra... nem véletlenül kérdeztem meg, hogy miket lehet így csinálni egyáltalán. Gondolom lehet telefonálgatni, de mivel a legtöbb helyen telefont nem akarnak adni ez így kilőve.
2016. júl. 27. 16:10
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
magadat mutogatni.. nincs más, ha nincs programozói szaktudásod, nem beszélsz nyelveket, stb.
2016. júl. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszönöm azért a választ.
2016. júl. 27. 16:12
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Fűnyírás,öntözés,ilyenek,de csak akkor,ha kertes házban laksz. Most hirtelen nem ugrik be más ,otthon végezhető munka.
2016. júl. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én sem írtam meggazdagodásról. Régen (még a szocializmusban) voltak olyan munkák, mint pl. varrodáknak bedolgozás (pl. elkészült övek kifordítása), egyszerű összeszerelés (pl. golyóstollak), s más hasonlók.

Ma csak olyan munka van, amelyhez kell valamilyen tudás. Programozó, webfejlesztő, stb.

Olyan munkák, amit akár saját vállalkozásban is tudnál űzni, de valamiért jobban szeretsz alkalmazott lenni.

Az otthon végezhető munkát ajánló hirdetések 100%-a (!) csalás. Erre nagyon figyelj!

Legyen gyanús, ha

- bármilyen címen tőled kérnek pénzt (pl. regisztráció);

- bármit át kell venni postán (iratok, amit másolni kell, alkatrészek, amiből össze kell rakni valamit stb.);

- a hirdetőnek nincs céges honlapja, email-címe (pl. valami@telekom.hu az komolytalan);

- nincs részletes elérhetőség (székhely, cím, telefon stb.);


Ha semmi gyanús, akkor is érdemes megnézni, van-e cégbírósági bejegyzés róla.

2016. júl. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

diáklányként? hmmm...


viccet félretéve, kb semmi. Nemhogy diákként, felnőtt fejjel is nehéz ilyen munkát találni.

2016. júl. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.. tudtam, hogy valószínűleg esélytelen a kérdésem, de gondoltam a remény hal meg utoljára. :)
2016. júl. 27. 16:26
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Es a diakmunkaval mi a baj?

Hetente 1x-2x elmesz dolgozni 8 orat aztan kesz.

2016. júl. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagy pénz, de egy ötlet: korrepetálás?

Úgy száz éve sok diák élt abból, hogy amit reggel tanult az iskolában, délután visszatanította pénzért.

2016. júl. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!