Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen emberekkel utáltok...

Milyen emberekkel utáltok együtt dolgozni?

Figyelt kérdés
2016. júl. 30. 21:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Aki túl sokat beszél vagy állandóan kérdez.
2016. júl. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Sunshinedoll ***** válasza:
Sokat beszélgető, túlságosan barátkozó, motiválatlan, saját feladatához nem értő tagokkal.
2016. júl. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én ponthogy azt utálom ha vki keveset beszél xD
2016. júl. 30. 23:05
 4/14 anonim ***** válasza:
késős,sunnyogó,jellemtelen formákkal.
2016. júl. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Pl új helyen azt, aki baszik segíteni, amikor kell, amikor meg nem kell, akkor megalázóan oktat ki, hogyan kellene szerinte...


Aki nem kommunikál megfelelően, hiányos infókkal lát el, ködösen fogalmaz, baszakodik.


És persze a jópofizósat, aki a hátad mögött túr.

2016. júl. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

- lusta emberekkel, lógósokkal

- olyanokkal, akik egyfolytában beszélnek, témázgatnak, nem veszik figyelembe a másikat, de ha rájuk szólok halálosan megsértődnek

- akik folyton kibeszélik a másikat a háta mögött

- akik csak akkor veszik emberszámba a másikat, ha velük dohányzunk, belük piálunk, velük dumálunk szünetekben, a te saját véleményed ezekről a dolgokról nem érdeklik őket.

- akik barátkozni akarnak a munkahelyen a munka elvégzése helyett

- akik nem önerőből akarnak feljebb jutni, hanem úgy, hogy másokat járatnak le, másokat húznak lejjebb, csak mert azok jól dolgoznak. Ez egyenesen előnytelen a munkáltató számára, hiszen az adott alkalmazott szándékosan olyan légkört teremt, ahol nála nincs jobb, így nem tud a munka teljesítménye sem javulni.

- akik folyton hibát találnak a másik munkájában, folyton szidják, bántják a másikat, cseszegetik, miközben jól végzi a munkáját.

- akik lopnak a munkahelyükről

- az olyan főnököket, akik nem értenek a munkájukhoz, és az alkalmazottakat sem tudják irányítani.

2016. júl. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Lusta,csoszogós,a halál laza formát előadó,belesz@rós,primitív igénytelen pr0likkal.
2016. júl. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Csoszogós xD
2016. júl. 31. 18:59
 9/14 anonim ***** válasza:

A munkám nagyon nagy fokú önállóságot igényel, és az összes kollégámé is, úgyhogy utálom az olyan embereket, akik maguktól képtelenek talpraesetten viselkedni, fogni kell a kezüket, és nem bírnak döntéseket hozni egyedül. Őket iszonyúan rühellem, mert olyankor helyettük is én dolgozhatok.


A kétszínűséghez és az alakoskodáshoz hozzászoktam, itt minden napos. Ez már lepereg rólam, azt gyűlölöm ha céges "bulikat" rendeznek munkaidő után, és ha nem megyek el, akkor amiatt hátrányosan kezelnek.


Plusz ha valaki bunkó, és olyan dolgokat kér rajtam számon, ami már rég készen van, csak épp kötekedni akar.

2016. aug. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"A kétszínűséghez és az alakoskodáshoz hozzászoktam"


Nagyfokú önállóságot igénylő munkát végző, talpraesett emberek miért nehezítik egymás munkáját azzal, hogy cseszegetik a másikat?

2016. aug. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!