Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem igazán tudok kommunikálni...

Nem igazán tudok kommunikálni azokkal az emberekkel, akikkel napi szinten együtt vagyok. Le lehet valahogy győzni az ez utáni "vágyat"?

Figyelt kérdés
2015. jan. 17. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem tudsz velük kommunikálni?
2015. jan. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Amiatt, mert a munkahelyemen ahol dolgozom, nem kommunikálnak egymással az emberek, elég látványosan utálják egymást, max pár szót váltunk egymással munkával kapcsolatban, de sokszor azt is e-mailban.


Albérletben lakom 2 ismerősömmel, de velük sem szoktunk beszélgetni, mert mindenki elvonul a világába, illetve ők azért olyan helyen dolgoznak, ahol ezt "kiélhetik", itthon már nem beszélünk, csak néhány szót.

2015. jan. 17. 19:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Máshol is lehet kommunikálni, mozdulj.
2015. jan. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jártam egy időbe aerobikra, ott se nagyon beszélgettek az emberek egymással, én is épp hogy beestem a kezdésre munka után. Ne igen volt jellemző.

Itt nincsenek úgy barátaim akikkel lehetne találkozni (maximum kéthavonta egyszer)

2015. jan. 17. 20:05
 5/5 anonim válasza:
Ne hagyd, hogy beszippantson a munkahely, mert az a legrosszabb. Hasonló volt velem is pár éve. El kell magadban döntened, hogy "ez a munkahelyem, megcsinálom ami a dolgom. Amint végeztem, azt csinálok amit akarok és úgy, ahogy akarom." Lehet, hogy a munkahely fáraszt le annyira, hogy már energiád sincs "jó pofizni". Igyál esetleg erre kitalált teákat, vagy épp kávét. Mindenkinek más és más, de leginkább neked kell rájönni, hogy mi is okozza ezt pontosan.
2015. jan. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!