Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen dolog már, hogy a...

Milyen dolog már, hogy a munkaügyi kiküld egy közvetítőlapot olyan állásra, amit eleve hirdetnek állásportálokon és a beadási határidő még 3 hét múlva jár le, ellenben nekem egy 1 szűk hetet adtak rá?

Figyelt kérdés
A héten kaptam a közvetítőlapot, amit jövőhéten kell leadni kitöltve a munkaügyibe, hogy kivánnak-e alkalmazni vagy sem, különben törölnek a nyilvántartásból, miközben e-mail-ben lehet egyeztetni a céggel, akik napok alatt se válaszoltak a megkeresésemre, nekem meg le kellene adnom.

2016. júl. 31. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
A munkáltató mindenfelé kitett hirdetéseket az állásra, de valószínűleg különböző határidőket adott meg.
2016. aug. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet, a munkaügyiben is valami hasonlót mondtak, mikor rákérdeztem hogy is van ez, de elég bunkó dolog a cégtől, hogy kérnek a munkaügyitől embereket, aztán válaszolni se méltatnak.
2016. aug. 7. 16:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha tudod bizonyítani, h Te megkersted a céget, de nők nem válaszoltak, akkor nem törölnek téged a nyilvántartásból.

Nekem volt h pénteken megjött a közvetítőlap, hétfőn meg már vinnem is kellett vissza kitöltve. Érdekes egy hely a munkaügy.

2016. aug. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az tény, hogy érdekesen intézik a dolgokat. Visszavittem a megadott napon, ráírtam mindent, elfogadták. A cég meg azóta se válaszolt.
2016. aug. 12. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!