Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek milyen dolog hogy...

Szerintetek milyen dolog hogy egy férfi kolléga elhívogat ebédelni és közben csomószor a telefonját nyomkodja, viberezik, vagy telefonál?

Figyelt kérdés
2016. jún. 24. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Miért hívtad el?

Szakmai, vagy magán? Ő is tudja ezt?

2016. jún. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ő szokott elhívni engem és közben csomószor telefonál
2016. jún. 24. 17:26
 3/10 anonim ***** válasza:

Egyértelműen figyelmetlen. De ha zavar, miért nem mondod meg neki? Tudom, hogy töketlen vagy, de eszed neked is van.


Azt látom, hogy a telefonoddal vagy elfoglalva. Engem ez zavar, rosszul esik. Kérlek tedd el, és legyél jelen most itt ebéd közben. Remélem megvár a többi ebéd után is.


Ennyit mondasz és máris megtudod, hogy miként álltok. Ebben nincs semmi sértő. Tiszta és egyenes beszéd. Még magaddal szemben is jót teszel.egy ilyen kifejezéssel.

2016. jún. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ő hív el, és nem is figyel rád?

Omg

2016. jún. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ja..mondtam neki a múltkor hogy minek hiv folyton ebédelni ha utána viberezik valakivel..erre azt mondta maradjak már eszébe jutott valami és ez fontos..azt hittem észreveszi magát de ma is ebéd közben végig telefonált
2016. jún. 24. 17:43
 6/10 anonim ***** válasza:

Azt mondja fontos... De nem tudja, hogy neked ez milyen érzés.

Én értem, hogy ott eszébe jutott valami. De ezt nem tudja megjegyezni az ebéd végéig? Vagy nem tudja ebéd előtt elintézni, ha ennyire fontos? Ha meg fontos, mert lehet tényleg az, akkor ott helyben nem tudja elmondani, hogy mi a helyzet? Akkor talán kevésbé lenne zavaró.

Mondjuk ha a beteg rokona kérdezett valamit, hol a gyógyszer... Az fontos. De ha csak a futball eredmények érdeklik, azok nem változnak az ebéd végéig.


Téged zavar?

Ha tudnád miért telefonálgat, úgy is zavarna?

2016. jún. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Engem is szoktak a férfikollégák ebédelni hívni és szokták a telefont nyomkodni OMG...dolgoznak...mondjuk nem is romancegirl vagyok ...
2016. jún. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az érzések, amiket egy ilyen kivált, nem egyetemesek. Van, akit zavar, van, aki maga is ilyen, van, aki letojja.

Nem a név kötelez esete áll fenn. Vannak kollégáim, akikkel egészséges módon ki lehet kapcsolni kissé ebéd szünetben. És nem kockulnak bele a munkába. Kellenek a firss gondolatok. Ebéd közi beszélgetés erre tökéletes.

2016. jún. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem akar tőled közelebbi kapcsolatot ,nem érdekled,csak éppen nincs kivel együtt ebédelnie. Vagy taktikázik ,hogy ezzel húzzon fel..ez lehet sikerült is neki :)
2016. jún. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
O veled akarna ebedelni nyugodtan, de az asszony folyamatosan csekkolja telefonon es feltekenysegi jeleneteket rendez ha nem valaszol felpercen belul...
2017. máj. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!