Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan mondjak nemet a munkahe...

Hogyan mondjak nemet a munkahelyemen?

Figyelt kérdés
A főnököm felkért egy olyan feladatra amihez nem értek és kedvem sincs hozzá, egész más munkakör mint amiben alkalmazva vagyok. Kettős az érzésem mert egyrészt bízik bennem azért akarja rám bízni én meg nem akarok udvariatlan lenni amikor beletolom az arcába, hogy nem fér bele a munkaidőmbe akármennyire is azt hiszi, hogy simán belefér még plusz munka is.

#munka #főnök #Boss #versenyszféra #karrierista állat
2016. júl. 31. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:

így: "nem értek hozzá!"


én sajnos beleugrottam ilyenbe.. nem volt hozzá képesítésem, elvégeztem, mondván nem terhel engem semmi felelősség.... most meg pereskedhetek.

2016. júl. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első körben mondd azt, hogy ezt át kell gondolnod, szóval ne mondj se igent, se nemet, kérj egy kis időt.

Utána ha alaposan átgondoltad:

Géza, nagyon megtisztelő, hogy rám gondoltál, átgondoltam a dolgot és nem tudom vállalni, ne haragudj.

2016. júl. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Először döntsd el, hogy akkor nem értesz hozzá vagy időd nincs rá, mert az elején még ezzel magyarázod, a végén meg amazzal.

Azt az opciót meg, hogy nincs kedved, szerintem hanyagold...

2016. aug. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy éppen amiatt akarja rád bízni mert nem értesz hozzá és ha elrontod, akkor alapot adsz neki, hogy kirúghasson.
2016. aug. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!