Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 19 eves vagyok es fitymaszukul...

19 eves vagyok es fitymaszukuletem van mit mondjak a munkahelyemen?

Figyelt kérdés

Jovoheten szeretnek vele orvoshoz menni es minel hamarabb megmuttetni, munkahelyemen mit tudok mondani? valami mas betegsegre/mutetre ra tudom fogni az egeszet?

tudom nem kene, de szegyellem az igazat mondani



2015. febr. 14. 23:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mond azt, hogy egészségügyi gondjaid vannak és orvoshoz kell menned. Ha kérdezik, mond meg, hogy úriember ilyenről nem beszél.
2015. febr. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Te még mindig könnyebb helyzetben vagy mint én. Nekem is ugyan ez a problémám, csak én meg ráadásul egy egészségügyi intézetben dolgozom. Na itt aztán élmény volt előállni a dologgal a kollégáknál. :D

Egyébként az első tanácsát nyugodtan fogad meg.

2015. febr. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Senkire sem tartozik.A vizsgálat és a műtét meg nem 1 napon lesz .
2015. febr. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
#2 én nem is értem, hogy még az urológiai rendelés alkalmával is tabu a pénisz és a gyakori betegségei. Amikor szembesültem fityma szűkülettel, az asszisztens olyan zavarba volt, nem tudtam kihúzni belőle mi kell a műtétre. Pedig ott aztán elvartam volna az egyenes beszédet.... Biztos csak helyettesített.
2015. febr. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
És neked megoldódott azóta 4-es? Vagy mi történt veled végül?
2015. febr. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Alhasi sérvet kell mondani, ha meg műtét után kicsit furcsán jársz, akkor húzódnak a sebek. A gatyába meg csak nem néznek bele a kollégáid.
2015. febr. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok.


4-es. Én megkértem az asszisztenst, hogy fáradjon ki amíg én bent vagyok a dokinál. Nap mint nap találkozom vele, és én pedig meg amúgy is eléggé szégyenlős vagyok. Egyszerűen nem bírnék a szemébe nézni miután látott volna engem odalent. :)

A doki felírt nekem egy kenőcsöt, remélem segíteni fog. Nem is tudom mi lesz, ha körülmetélésre lesz szükség. :/ Egyszerűen nem akarom, hogy a kollégáim csinálják. Ezt olyan megalázónak érzem.

2015. febr. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%

Ha nem akarod, hogy a kollégáid körülmetéljenek, akkor vagy másik kórházban csináltasd, vagy készülj fel fitymaszűkületből, mert attól, hogy szégyelled magad, a helyzeted jobb nem lesz, ellenben saját magadat korlátozod bele saját lelki szégyenedbe. Azaz.. TE csinálsz magadnak nagyobb bajt, mint amekkora!

A remény hal meg utoljára! Okos ember tesz is azért, hogy elérje célját, a kenőcs pedig nem elég ahhoz, hogy megoldd magadnak a szűkületed, nemcsak reménykedik. Előzd meg azt, hogy bekövetkezzen az a helyzet, miszerint "nem is tudod, mi lesz!"


Ha csak reménykedni tudsz, már rég elvesztél.

A kenőcsnek csak a mellékhatásában bízni ugyanis édes kevés!

Ne járj pórul! Halgass a tapasztaltabbra, és ha csak reménykedsz, előtte inkább nézz szembe a szégyellősségeddel és kérj segítséget, 7-es!

2015. febr. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne elmondani bárkinek, pláne munkahelyen?
2015. febr. 16. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Na? Vannak már azóta fejlemények? Voltál már azóta dokinál ezzel Kérdező?
2015. febr. 22. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!