Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tetováltan ügyvéd?

Tetováltan ügyvéd?

Figyelt kérdés

Ismertek olyat vagy épp ti magatok vagytok a jogi szakmában kivarrva?

Vállamtól könyökömig ki vagyok tetoválva illetve a combomon és a törzsemen. Arcomon testékszer nincs. Jogi egyetemre tervezek menni, mert a stílus és az ész/értelem különálló dolog, és jó agyam van a jog tanuláshoz, az ügyvédi pályához meg kiváló jellemem, hozzáértők is megerősítették. Nem utolsó sorban ez az álmom.

De vajon tudok érvényesülni ebben a lemaradt, fejletlen, előítéletes, romlott világban? (Egyébként blézerben nem látszik hogy ki vagyok varrva)


Ui.: Külön kérem, hogy a károgó, beszűkült látókörű konzervatív személyek akik egy negatív, rosszindulatú, nem hasznos véleményt rittyentenének ide, inkább lépjenek le az oldalról, kapcsolják ki a számítógépet/telefont/tabletet amit nyomkodnak, menjenek ki az utcára, sétáljanak az utcán egyet és fejlődjenek szellemileg egy kicsit. Köszönöm!



2016. aug. 4. 12:32
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és nő vagyok. (Tudom, további hátrány, no comment :) )
2016. aug. 4. 12:33
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Akkor nem gaz,ha nem lathato helyen van ,vagy tudod takarni.

Szerintem nem az ugyfelektol kell majd tartanod,hanem a kollegaidtol!

2016. aug. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

csinálsz amit akarsz, DE "a károgó, beszűkült látókörű konzervatív személyek akik egy negatív, rosszindulatú, nem hasznos véleménnyel vannak rólad" nem valószínű, hogy alkalmazni fognak...


23F

2016. aug. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Emberektől függ, hogy viszonyulnak hozzád. Pár éve Finnországban találkoztam egy sráccal, aki festett hajú, tetkós, orr- és száj karikát hordott, fülében is körben karikák, szegecses bőrdzseki. Az ottani egyetemen volt doktorandusz, matek-fizika karon és fizikusként dolgozott egy kutatóintézetben. Senki nem foglalkozott a kinézetével. Nálunk már elzavarnák mindenhonnan sajnos.
2016. aug. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
22%
Nekem nem lenne semmi bajom veled. A lényeg, hogy tisztességes ember, és tisztességes ügyvéd legyél. Mindig tartsd magad ehhez. A kinézeted számomra nem lényeges. Így is lehetsz különb viselkedésű, mint az, akin nincs tetoválás.
2016. aug. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értettem ezek mind olyan helyen vannak, ami takarható. Addig pedig nem gond. Vegyél fel hosszú ujjú inget, blézert, akkor nem köt beléd senki.


Btw nekem személy szerint teljesen mindegy lenne, hogy néz ki, ha jó ügyvéd. A szolgáltatásért fizetek, nem a külsejéért...

2016. aug. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

ügyelj arra, hogy olyan ruhát viselj, hogy takarja.

és később se tetováltass olyan helyre, amit nem takar ruha.

a leendő ügyfeleid tekintélyes részét is zavarná, ha látná, hogy tetovált vagy.

2016. aug. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 BiTOPro97 ***** válasza:

Sok van ami talár alól nem látszik ki. ;) Anyám családjában ketten vagyunk akik nem orvosok vagy nem is lesznek azok, ennek bő fele orvos, a többi jogász.


Bíró is van szétvarrva. Ott ami rövid ujjú alul nem látszik ki csak ott.

2016. aug. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 BiTOPro97 ***** válasza:
#7 +1
2016. aug. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg fontos, hogy el tudd takarni, mert elvonja a témáról a másik figyelmét a tetkód.
2016. aug. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!