Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Erdélyből, hogyhogy csak...

Erdélyből, hogyhogy csak mester és nagyon tanult emberek jönnek Magyarba?

Figyelt kérdés
Akikkel eddig találkoztam, mindenki mester ember meg ezt főfelé ragozhatnám. De eddig senki se mutatott még elismerési papírt, csak szóban.
2016. aug. 6. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Tessék?
2016. aug. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na először is Romániából rengetegen jönnek az Alföldi régiókba földeken dolgozni mert a magyaroknak az már kezd piszkos munka lenni , másodszor ahol én lakok ott se valami diplomás román bevándorlók vannak hanem egyszerű munkás emberek . A kérdésnek nagyon nincs lényege és értelme !
2016. aug. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Romániában még a szakmunkás bizonyítványt is diplomának hívják. Ez nem jelenti azt, hogy ők olyan marhára műveltek és tanultak lennének...
2016. aug. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem a lényeget, ha minél messzebb mennek a határtól annál ügyessebek-okossabak.
2016. aug. 6. 21:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Magyarba? Magyarországra..

Nekem van gyári munkás és ügyvéd ismerősöm is, szerintem nem jellemző, hogy csakis diplomások jönnének.

2016. aug. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!