Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Létezik, hogy a szervezetem...

Létezik, hogy a szervezetem hozzászokott a sok szellentéshez? (furcsa kérdés, de tényleg kérdezem! )

Figyelt kérdés

Butaságnak hangzik, de egyre inkább arra gondolok, hogy minnél többet szellentek annál inkább termelődik. Emlékszem régebben én nem szellentettem ennyit, mint manapság, az étrendem is ugyanolyan. Tehát nem értem hogyan termelődhet bennem ennyi gáz. Kiegyensúlyozott, normális étrendem van. És ráadásul még lány is vagyok!



Létezik?!



2016. ápr. 4. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Az létezik, hogy valami probléma van az emésztőrendszeredben.
2016. ápr. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Semmi bajom nincs. Rengeteg orvosi vizsgálaton estem már át, mindegyik normális volt.

Tehát az kizárva. Vagy az orvosok a hülyék. Nem tudom.

2016. ápr. 4. 20:23
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

ez így nem létezik.

hanem inkább az, hogy van egy gasztroenterológiai betegséged. (pl. laktóz intolerancia, vagy kontaminált vékonybél szindróma, vagy lisztérzékenység, vagy irritábilis bél szindróma, vagy ki tudja, mi.)

2016. ápr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!