Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen esélyekkel indulok...

Milyen esélyekkel indulok nőként, ha kézi autómosóban szeretnék elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Szeptembertől szeretnék munkába állni. Alapvetően egy temperamentumos, vagány csaj vagyok, 25 éves, és elég sokféle területen kipróbáltam már magam. Viszont egyiket sem éreztem magaménak. Imádom az autókat, sokszor gondolkodtam azon, hogy valami autókkal foglalkozó, autóval kapcsolatos munkakörben szeretnék elhelyezkedni. Gondolkodtam sofőrködésen, de ahhoz nincs elég rutinom, autószereléshez nem értek, és ott még nagyobb hátrány lenne, hogy nő vagyok, autókereskedés, hát az értékesítés nem az én asztalom. Viszont egy kézi autómosóban semmi olyan feladat nincs amit ne tudnék elvégezni. Korrekt a fizetés is ahogy hallottam, úgyhogy az se lenne mint a legtöbb helyen, hogy mellette kell még másik munka. Viszont ugyan egyik hirdetésben sem írják, hogy férfiakat keresnek, még is a tapasztalat az, hogy inkább férfiak jelentkezését várják. Gyerekem nincs, nem is szeretnék egyhamar. Mert gondolom ezért is "tartanak" a női alkalmazottaktól. Valaki tud esetleg Budapesten olyan helyet ahol jó eséllyel felvennének?

2016. aug. 17. 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Vannak olyan autómosók is ahol félmeztelenül kell dolgozni. Ott biztos jó esélyekkel indulsz.
2016. aug. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, de nyilván nem ilyenre gondoltam. Használható válaszokat is várok ám. ;)
2016. aug. 17. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!