Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miert nem tudok egy ev utan...

Miert nem tudok egy ev utan sem normalisan beilleszkedni az angol munkahelyembe?

Figyelt kérdés

A cegnel ket eve dolgozom de jelenlegi poziciomba egy eve kerultem be. Konyvelokent dolgozom egy irodaban ahol meg rajtam kivul negy ember dolgozik.


En amugy is egy introvertalt szemelyiseg vagyok, mar otthon is tinikoromban sokat kuszkodtem amikor uj kozossegbe kerultem, nem mertem kommunikalni, nyitni az emberek fele. nagyon nehezen vagy egyaltalan nem ment a feloldodas.


Az egyetemen mar konnyebb volt, voltak ugyan problemaim de ahogy idosodtem egyre jobban kinyiltam. Azt hittem sikerult levetkoznom a zarkozottsagomat amikor kikerultem a munka vilagaba es olyan allast kaptam ahol sokat kell emberekkel beszelnem. Nagyon sokat fejlodtem ugy mond es mar teljesen magabiztosnak ereztem egy ket ev utan.


Azonban harom eve kijottem angliaba es mintha visszacsoppentem volna a regi onmagamba. Ujra bezarkoztam de nagyon. Foleg mivel angolul kell kommunikalni, eleinte ez okozott gondot, mert feltem hogy hulyeseget mondok rossz kiejtessel el vagy nyelvtannal stb. Vegulis az ido ezt a gatat lerombolta de meg mindig nem birok normalisan beilleszkedni.


Szoval ebben az ot fos kozossegben toltom a napjaim nagy reszet es habar joban vagyok mindegyikukkel, megis amikor mind az oten az irodaban vagyok, keptelen vagyok bekapcsolodni a beszelgeteseikbe ami nem munkaval kapcsolatos. Egyesevel barmelyikkel eldumalok, de kozossegben nem megy. Nagyon keveset szolok hozza a beszelgeteseikhez.


Most nem tudom hogy tudnam ezt levetkezni? Tudom hogy megeroszakolni nem tudom magam, ez a szemelyisegem, na de megis egy ev utan ez normalis? Vagy mit tehetnek meg?


2016. aug. 18. 13:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Ilyen ember vagy és kész. Egy másik ok lehet, hogy szerintem ők is elkönyveltek zárkózott figurának és ezért nem is molesztálnak a hülyeségeikkel. Örülj neki :)
2016. aug. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!