Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha kiköltöznék Franciaországba...

Ha kiköltöznék Franciaországba mennyi esélyem lenne találni munkát és beilleszkedni csak angol nyelvtudással?

Figyelt kérdés

2014. szept. 2. 15:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Francia nyelvtudás nélkül 0.
2014. szept. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Franciák nem szeretnek angolul beszélni. Ezért ha nem tudsz franciául, nem fognak veled szóba állni.
2014. szept. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Értem,köszi a válaszokat!
2014. szept. 2. 16:12
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Jaja megkozelitoleg 0.
2014. szept. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Most őszintén, szerinted?

Minden országban az adott nyelvet legalább társalgási szinten beszélni kell, különben a mindennapi élet sem működik, nemhogy a munka!

2014. szept. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az itteni válaszolók szerint lehetetlen. Kár is volt megkérdezned. Én is ezt mondanám, ha nem tudnám, hogy voltak akik már megtették... Sőt olyan is, aki nemhogy franciául de még angolul se tudott. Részleteket nem tudok, de voltak már ilyenre példák.


Nagyobb, multi cégeknél pedig úgyis angolul beszélnek, itthon is, Franciaországban is.



Sokkal többet számít, hogy mit tudsz, milyen szakmád van, mint az, hogy tudsz-e böfögni valamit franciául.

2014. szept. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: olyan is volt már, hogy valaki megnyerte az ötöslottót, és milliárdos lett...

Sőt, olyan is, aki gyerekként többet keresett már, mint a felnőttek 90%-a.


Nem nagyon lehet olyasmit mondani, ami még NE lett volna ezen a világon... De azért a valószínűséget is érdemes nézni, mielőtt valaki ilyesmibe belevág!

2014. szept. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért a francia multik is megkövetelik a francia tudást. Az angol max. akkor elég, ha sok éves tapasztalata van. Ilyenkor eltekintenek mellette.
2014. szept. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

1. Francia.ny.

2. Ki költözni sem egyszerü vėletlen sem olyan mint "anglia vagy nėmet" hogy ok gyere.., sajnos itt nem vàrnak szeretettel.

Ėn itt ėlek nekem 1 csalàd tagomat sem sikerült ide költöztetnem nem hogy munkàt talaljak nekik:(

2014. szept. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,hát elszomoríto azt hittem,hogy olyan mint pl.Németországba.
2014. szept. 2. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!