Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nálatok milyen a céges buli?

Nálatok milyen a céges buli?

Figyelt kérdés
A program: eszem-iszom, tánc zenével, de nem kiöltözős buli. Egy éve dolgozok a cégnél, 2 hét múlva céges buli. Nem akartam menni, mert lesznek olyan kollégáim, akik ilyenkor - más kollégáim szerint - kifordulnak önmagukból. A bulin jóhaverok lesznek, másnap már meg sem ismerik egymást. A dolgozók nagy része szidja a céget, a rendszert, ugyanakkor borzasztóan várják a bulit. Szeretek inni, tudom, hogy hol a határ, fogjam fel úgy az estét, hogy ne foglalkozzak a holnappal? Fogadjak el mindenkit olyannak, amilyen a bulin, hiszen az ital hatására úgyis változik vmilyen irányba?

2016. aug. 20. 23:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát nálunk a céges bulit mindig én szervezem. És nálam is van megtartva. És egyedül is vagyok a buliban, de azért jó szokott lenni. Néha egy sörrel többet iszom, mint egy átlagos céges bulin, ilyenkor előléptetésben részesülök.

Üdv, egy magánvállalkozó

2016. aug. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Foglalkozz a holnappal. Szóval lehet lazítani, de mértékkel. Azzal ne foglalkozz mások mikkel riogatnak. Te maradj normális.
2016. aug. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Monsieur Poirot válasza:
Én szeretem a céges bulijainkat. Délután szokott kezdődni 3 fogásos ebéddel. Enni nagyon szeretek, és általában jókat is főznek! Inni csak mértékkel szoktam, és végig az asztalnál maradva beszélgetünk a barátokkal. Elég nagy cég, sokan táncolnak is, meg hangoskodnak stb de ezt mi mellőzzük, mert nem szeretjük a kellemetlenséget és a sanda mosolyt másnap a folyosón. Hárman-négyen vagyunk jóbarátok akik együtt szoktunk ülni, és a buli után még általában felmegyünk valamelyikünkhöz és ott már kényelmesen, elengedve magunkat iszogatunk és beszélgetünk tovább.
2016. aug. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Eltolták 2 héttel a partit a vezetőség miatt, örülnék pár hsz-nak, hogy nálatok milyen a céges buli?
2016. aug. 29. 19:08
 5/10 anonim ***** válasza:
Közintézményben vagyok, a főnök által "kötelező". A pár főpiti mindig jól érzi magát, de a többinek csak kényszeredett dolog, így hamar tipliznek sokan, ezáltal szabad a pálya a főpitiknek.
2016. aug. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sose értettem, hogy az ilyen bulikat miért nem pénteki napra szervezik, amikor másnap nem kell dolgozni.
2016. aug. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pénteken szokott lenni, ingyen kaja + pia mindenki jól berúg és ennyi.
2016. szept. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kb. 20 fős cég volt, ahol eddigi pályafutásom során egyáltalán rendeztek ilyet. Egy kínos feszengés volt az egész, megettük a kaját és utána szétszéledtünk, nem volt semmi bulizós vagy ünnepi jellege. Alkohol nem is volt, csak azt hiszem egy pohár pezsgő, talán. Na mondjuk ez a része nem is hiányzott, mivel nemigen szoktam inni :). Nálunk munkaidő után volt majdnem közvetlenül, a melóhelyen, nem volt kiöltözős. Ja és csak vacsorát kaptunk, az innivalót (üdítő) mindenki magának vitte.
2016. szept. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Megvolt a buli, csak elfelejtettem írni. 40-50-en voltunk, hajnal 4-ig maradtam. Két tánc között voltam kint is, mert elég meleg volt odabent. Aki taj részeg volt, az be sem jött az épületbe, vitték ki nekik az italt. Én azt mondom, nem is volt velük gond, felnőttek, nem kell azon szörnyűlködni, hogy Pista, Mari stb. leitták magukat. Végül is, pucéran nem henteregtek, legfeljebb kint énekeltek, kissé dorbézoltak, de kukát nem gyújtottak föl, aki rosszul volt, az hányt az épület sarkában. Felfújják néhányan a dolgot, aki nem iszik, az jöjjön táncolni, enni, érezze jól magát.

Köszi a válaszaitokat!

2016. szept. 21. 21:08
 10/10 anonim ***** válasza:

Sportnap. Általában munkaidő alatt van, és alkohol nélkül. Kaja, és ásványvíz volt.

Klasz helyen voltunk, kár lett volna kihagynom.

Irgykedőknek meg úgy kell.

Igaz csak azért jutottam el, mert sokan visszamondták.

Itt nem kellett beszállni pénzzel.

2017. dec. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!