Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vannak itt ezen a webhelyen...

Vannak itt ezen a webhelyen magasabb rendfokozatú rendőrök?

Figyelt kérdés
Kérem írjon, hogy ha rendőr mert szeretnék feltenni kérdést, előre köszönöm.
2016. aug. 22. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Kovács XIV János rendőr őrvezető jelentkezem!
2016. aug. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a rendőrségen vannak.
2016. aug. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Őrnagy neked elég magas rendfokozat?
2016. aug. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Erőt egészséget! 16 éves vagyok és rendőr szeretnék lenni, szóval bármit írok nem a rendőrök ellen van. A kérdésem, hogy mit lehet, illetve lehet-e az ellen csinálni vmit, hogy pl akit elkapnak -hasamra csapok, például- betörőket azokat ne engedjék ki másnap,hanem kapja meg az érdemelt büntetését. A másik, hogy miért nem egy BMW-st kapnak el lesötétített ablakokkal, miért egy trabantos nyuggert. Remélem érti hogy mikre célzom, egyáltalán nem flegmázom csak hogy lehet e ez ellen tenni vmit? Hogy legyenek akik az utcán vannak "tökösebbek" persze a szabályzat is van mikor nagyon is a rendőrök ellen van, és tudom hogy nekik ott 2 másodpercük van h eldöntsék mit csináljanak, az ügyvédnek meg akár 2 hete hogy megnézze és megmondja mit kellett volna. Persze az a másik h az emberek akik dobálják a rendőröket (készenlétiseket) azok nem is emberek, mert köpik azokat akik segítenek. Válaszát előre köszönöm.
2016. aug. 22. 20:26
 5/8 anonim ***** válasza:

# 4/4 Időpont ma 20:26

Feleslegesen fektettél ennyi energiát a trollkodásba.

Egyértelmű, hogy egy nullás troll vagy, akinek fogalma sincs a rendőrség szervezeti felépítéséről, működéséről...

2016. aug. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezt hogyha most nekem mondod, én tényleg komolyan kérdeztem, mert csak azokat mondom amiket hallok/látok videókon. Tényleg komoylan kérdezek és irok mindent
2016. aug. 22. 21:07
 7/8 A kérdező kommentje:
És igen nincs fogalmam ezért kérdezem.
2016. aug. 22. 21:19
 8/8 anonim ***** válasza:

Lea Casanova vagyok, a sheriff.

A nyuggerek trabantokban csempészik be a drogot. Azért van ez így, hogy senki ne fogjon gyanút. Vagyis ők ezt szeretnék ;pppp

2016. aug. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!