Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Magasabb rendfokozatú rendőrök...

Magasabb rendfokozatú rendőrökhöz fordulok, miért van az, hogy akik békésen tüntetnek azok ellen könnygázt vetnek be meg úgy ráncigálják hogy rossz nézni, akik meg megérdemelnék azokhoz "nem mernek" hozzáérni?

Figyelt kérdés
Most az elején letisztázom, hogy semmi bajom a rendőrökkel hanem inkább a szabályokkal. Én is rendőr szeretnék lenni. Arra kérnék mindenkit h ne válaszoljon hülyeségeket.. csak erre lennék kíváncsi, hogy miért van ez amit fönt leírtam, és pl akik gyilkosok vagy bandáznak pl olyan romák akik tényleg veszélyesek meg magyarokat is "félnek" hozzáérni, ez miért van? Nagyon hülyén vannak a szabályok elismerem, de ha már valaki rendőrnek megy akkor legyen bátorsága, hisz Rendőr, én még az vagyok aki tiszteli őket.
2016. aug. 21. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Amíg olyan pereket megnyernek, amikor a jogvédők azt állítják, hogy egy faluban azért több a letartóztatott romák száma, mert a rendőrök a szegény cigókat zaklatják, addig ne várd, hogy normális rendőrség legyen.
2016. aug. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A rendőr parancsot teljesít és nem szabályokat hoz, vagy szabályokkal kapcsolatban dönt. Ha azt mondják, hogy ezt kell csinálni, akkor a rendőr azt fogja csinálni. Ha nem teszi, kereshet másik munkát.
2016. aug. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A kormány számára mindig veszélyesebb egy utcai politikai szerveződés bármilyen bűnözésnél, ezért kiemelten "kezelik". Volt szerencsém látni tüntetőként elégszer.
2016. aug. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!