Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akik úgy élnek, ahogy mindig...

Akik úgy élnek, ahogy mindig is szerettek volna, azok ezt hogy érték el? Kapcsolatok, jó végzettség, stb? Mi kell ehhez?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert pl én nem tudom kimenni ebből az országból, s nem tudom, hogy mások, akik jól élnek, nem egyik napról a másikra, azok ezt hogy érhették el... Hiszen, itt az átlagbér nagyjából 150 ezer forint lehet. Ebben benne van a legalacsonyabb és a legmagasabb bér is, szóval mutatja, hogy alacsonyak a fizetések. Pl aki 80 ezret keres, az egyáltalán hogy tud megélni? gyedül biztos nem megy neki.

2016. aug. 25. 09:18
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Én sok évet gondolkoztam, filozofálgattam hozzá. Ésszerűség az igazi szerelmem s mindenem.
2016. aug. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell tudni megelégedni azzal, amid van, másképp sehol a világon nem leszel rá képes, hogy úgy élj, ahogyan szeretnél, függetlenül attól, hogy mennyi pénzből teszed.
2016. aug. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ezeket a béreket azok kapják, akik filozofálgatnak ahelyett, hogy fejlődnének.

Akiknek az a természetes, hogy 5 éve még DOS-os telefonom volt, most meg már okos telefon kell. Hisz fejlődik a világ és a technika. És a fejlődés mindenre vonatkozik, csak rá nem. Ő kivétel. Ő nem hajlandó változni annyit - amekkora különbség van egy butatelefon és egy okostelefon közt.

Pedig képes lenne rá.

Csak az sok munka. Ahhoz erőfeszítéseket kellene tenni!


Hogy értem el mindazt, amit elértem.

Folyamatosan fejlődtem, képeztem magam, és problémák megoldására törekedtem - álmodozás és magyarázkodás helyett...

2016. aug. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Pl aki 80 ezret keres, az egyáltalán hogy tud megélni? gyedül biztos nem megy neki."


Legtöbb ember nem egyedül próbál megélni. Van családja, rokonai, barátai, akik szeretik, ezért segítik egymást.

2016. aug. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, na ez az, ami nekem nincs, ezért kérdeztem, hogy akik egyedül élnek, azok hogyan csinálják. Engem nem szeretnek, ez van. Otthon sem vagyok otthon.
2016. szept. 2. 21:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Fejleszd magad. Tanulj, kepezd magad. Ettol jobban szereted majd magad es ennek folyomanyakent az emberek is jobban fognak szeretni.
2016. szept. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!