Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki nem puhul be a főnők...

Aki nem puhul be a főnők jelenléte ellőt vissza mer szólni annak a munkáját semmibe nézik?

Figyelt kérdés
Kedvencek előrébb helyezése minden munkahelyen ezt látom mennyire igaz ez ?

#oijoi
2016. aug. 30. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Van olyan főnök típus amelyik nem bírja elviselni ha az embernek van saját véleménye, még ha azzal neki segítenél is. Hát ha még el is mondod, az már kész katasztrófa. Még a végén mindenkit fellázítasz, és akkor mi lesz ha mindenki megmondja a magáét, a hatalomnak annyi...


Nekem eddig egy ilyenhez volt "szerencsém", de nem mindenhol megy ez. Vannak normális emberek is a világon...

2016. aug. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos elég gyakori eset, én az előző munkahelyemet azért hagytam ott, mert a tulaj kis kedvence kislány gyakran rossz számlákra utalt 20 milliókat természetesen bármiféle következmény nélkül, aztán a másik kis kedvence (lány) a figyelmetlensége miatt ipari titkokat szivárogtatott ki, és természetesen ebből se lett semmi. De egy nem kegyelt valaki elmert gépelni 1 jelentésben 1 betűt azonnal el lett küldve melegebb éghajlatra, hogy nem igaz az, hogy nem lehet odafigyelni....

Szóval elég gyakori jelenség sajnos, és tudnék még mesélni.....


Én csak a saját szemszögemből tudok válaszolni neked:

-Én most vezető beosztásban vagyok, és én nem szeretem ha valaki nyal nekem....

-Szeretem ha megmondják nekem a véleményüket az emberek normális keretek között (úgy értem, hogy nem kiabálva, normális hangnemben)

2016. aug. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sokáig a főnök kedvence voltam, mert minden xart bevállaltam, majd egyre jobban kezdtem beinteni, beszólogatni neki, így valóban semmibe kezdte venni a munkámat. Így legalább helyet kapott 1-2 főpiti, akik úgy használják ki a főnöknőm jóhiszeműségét, ahogy nem szégyellik. Ha ez kell neki, ám legyen. Most már nem annyira bíz meg dolgokkal.
2016. aug. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!