Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tetoválttal dolgozni?

Tetoválttal dolgozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az érdekelne, hogy alkalmaznátok e egy olyan embert, akinek a karja ki van tetoválva. Nem halálfej, meg csöpögő vér. Virágok, szöveg, ilyenek. Jelenleg itthon vagyok gyeden, és a munkahelyemen is visszavárnak, nagyon korrekt normális a főnököm . Viszont ha egyszer megszűnik ez a munkahelyem esetleg... tehát a kérdés alapvetően az, hogy mit gondoltok a tetovált emberek irodai munkakörben való alkalmazásáról? Kevesebb eséllyel indul az ember lánya, ha tetovált?



2016. aug. 31. 06:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Több tetoválásom van már, de takarható helyen. Viszont nagyon régóta szeretnék egy telikaros tetoválást. Eddig az élet közbeszólt (terhesség, anyagi helyzet, stb...), de most már nincs semmi az útban, ettől az egy dologtól, vagyis a munkától eltekintve. 😕
2016. szept. 1. 11:37
 12/14 anonim ***** válasza:
40%

én megértem,hogy szeretnéd. viszont találj ki akkor egy b tervet,hogy mi van ha nem vesznek vissza a régi helyedre.

egyéni vállalkozás jó ötlet ilyenkor.

2016. szept. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

"most már nincs semmi az útban, ettől az egy dologtól, vagyis a munkától eltekintve"


Hát ha milliárdos vagy, akkor nem gond, egyébként viszont munkára szükséged lesz még jó néhány évtizedig...

2016. szept. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Egy normálisan feltett kérdésre nem értem miért kell nagy arccal válaszolni. Köszönön nektek a válaszokat! Azt pedig javasolnám egy két válaszadónak, hogy menjen le futni egy kört flegmáskodás helyett, vagy tanuljon meg normálisan válaszolni, a kérdés feltevésének miértjét átgondolva.
2016. szept. 4. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!