Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elmondani neki vagy inkább...

Elmondani neki vagy inkább hagyni?

Figyelt kérdés

Először is tudom, hogy ezt magamnak kell eldöntenem, csak sosem volt igazán önbizalmam. Nyári munkán ismertem meg egy norvég srácot, aki csak ideiglenesen van itt, de fél évnél tovább már nem nagyon marad itt. Igazándiból megbeszéltük, hogy találkozgathatunk. A lényeg, hogy nagyon megfogott a kinézete meg az a két szép szeme :D de főleg az, hogy eltérve azoktól akikkel találkoztam, nagyon kedves és aranyos. Most már teljesen biztos, hogy szerelmes vagyok belé, csak annyit csalódtam, hogy félek neki elmondani. Ráadásul nem is marad itt már sokáig (ha csak miattam nem naradna..).

Jó, ez most így lehet nagyon gyerekesen hangzik, csak még soha senkihez nem mentem oda megmondani ilyeneket..

18/L


2016. aug. 31. 09:20
 1/3 anonim válasza:
Szerintem mond el neki, figyelj jobb ha elmondod minthogy majd későbbieiben azon fogsz rágódni hogy nem mondtad el neki. Sok sikert:)
2016. aug. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy!
2016. aug. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp mond meg neki! Úgyis hamarosan elmegy, nincs semmi veszteni valód.
2016. aug. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!