Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A cigiszünet nem igazságtalan?

A cigiszünet nem igazságtalan?

Figyelt kérdés

Már azokkal szemben akik nem dohányoznak.

A dohányosoknak miért jár emiatt egy kis szünet? pluszba !


Ha mondjuk 40 percet dohányoznak a munkaidejükből akkor mások azt a 40 percet miért nem kapják meg másképp?

Mondjuk annyival előbb hazamehetnek.

Vagy 4 óra munka után kapnak 40 perc szabadidőt,bevásárolni,orvoshoz menni,sétálni majd visszamennek a munkahelyükre.



2016. szept. 2. 10:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Géphez kötött, ülő munkánál elvileg járna óránként 10 perc szünet. Ezt a mi irodánknál csak a dohányosok tudják kihasználni, mert aki nem megy le, azt megtalálják és dolgoztatják.

Szóval igen igazságtalan.

De azt se kívánnám, hogy ne legyen. Inkább járjon mindenkinek az az óránkénti 10 perc.

2016. szept. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nálunk kártyalehúzás működött sokáig. A cigi/kávészünetért le kellett húzni kártyát, így kevesebb ebédszünet járt. Volt olyan munkahelyem, ahol a műszakvezető kiadott óránként cigi/kávészünetet 10 percig. Aki cigizett, az kiment, aki nem, az bentmaradt.
2020. szept. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A 3. irodai munkahelyen dolgozom. Azt tapasztalom, hogy mi, nem dohányosok is pihenünk eleget... 1 órás ebédszünet, fél órás kávészünetek, beszélgetés fél napokon át. Én magamnak való vagyok, el szoktam vonulni minél "embermentesebb" helyekre, például az udvarra. De mindenki pihen, sőt, lazsál.


Volt nem irodai munkám is néhány, ott javarészt fixen ugyanannyi szünet volt mindenkinek. A dohányos abban oldja meg az evést, ivást, mosdót és dohányzást.

2020. szept. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!