Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire stresszes a munkád?...

Mennyire stresszes a munkád? Ha stresszes, mit tudsz tenni ellene?

Figyelt kérdés
Leírhatod azt is, milyen munkakör - és a stressz szintjét/okát.
2016. szept. 5. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Nekem álltalában az szokott lenni igazán a stressz faktor , hogy nem fizetnek annyit amennyit én szeretnék vagy amennyire szükségem lenne. A főnökökről meg ne is beszéljünk főleg ne ebben az országban néha a kommunizmus szagát érzem, és akkor szokott elcsattani az agyam. Én nem bírom sokáig a stresszt nem tudom, hogy más hogyan tudja magában tartani a dolgokat de mindenképp "tiszteletre méltó"
2016. szept. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ingatlanberbeadas.

Futok meg mma-ra jarok stresszoldaskepp. Ha ezeket nem csinalom, akkor az inkorrekt ugyfel fejet csapnam szet.

N

2016. szept. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a legnagyobb stresszforrásom jelenleg, hogyan csináljak úgy 8 órán keresztül, hogy dolgozom, mikor van kb 5 órányi munkám naponta
2016. szept. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Most nem stresszes, mert felszabadítottam magam, de a legutóbbinál a főnököm stresszelt a lekezelő, semmibevevő, bunkó viselkedésével. Ha ez nem lett volna, még ma is ott dolgoznék, de nyilván direkt csinálta, hogy húzzak el. Tűrtem egy darabig, mert elégedett voltam a fizuval, de aztán léptem.


Egyel előtte meg az stresszelt, hogy úgy éreztem sokkal értékesebb a munkám, mint amennyire megfizetik és nehezen jöttem ki abból a pénzből. De itt legalább normális hangnemben beszéltek.

2016. szept. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én abszolút nem mondanám stresszesnek a munkámat, sőt pont hogy nyugodt környezetre van szükség, mert nagy precizitást igényel. Van, hogy több milliós árun kell dolgoznunk, ahol nem engedhetjük meg magunknak, hogy hibázzunk.
2016. szept. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én azért vagyok stresszes mert mindig ugy érzem h a kukába öntöm az időmet, meg sem fizetik, ráadásul mindig hülyék vesznek körül, meg olyanok akik összefognak ellenem miközben jópofiznak
2016. szept. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én ha stresszelek az a főnököm miatt van. Elég hangulatember.
2016. szept. 7. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!