Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem érdekel az amit csinálok....

Nem érdekel az amit csinálok. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Van egy szakmám amiben jelenleg is dolgozom. De egyszerűen folyton azon jár az eszem,hogy valami teljesen mást szeretnék kezdeni az életemmel. Ez a szakma, amiben most jelenleg dolgozom, egy családi vállalozás,amit késöbb nekem kellene tovább vinnem. De nekem ez a szakma nem tölti ki az életem, és teljesen máson jár az eszem. Úgy érzem unalmas, nem fiatal lánynak való, hanem gyermekes anyukáknak akik már nyugit szeretnének maguk körül, és időseknek akiknek már nem kell a felhajtás. Tudom, elég elcsépelt, de kiskoromban színésznő szerettem volna lenni, és a családtagok is mondták,hogy "Neked manökennek vagy szinesznönek kell lenned" Sosem felejettem el ezt az álmot, sosem tudtam magamat elképzelni egy irodában. De aztán teltek az évek es sokan mondták/mondják,hogy maradjak a földön, legyen normális munkám mint mindenki másnak, ez a szakma tönkre tesz mindenkit, nem hoz boldogságot. Párom sem repdes az örömtől,hogy nekem ilyen álmaim vannak. De az a helyzet,hogy semmi másra nem tudok gondolni, csak arra,hogy nem

akarok unalmas életet élni. Azt szeretném

csinálni az ami igazán érdekel, de félek már késő. Mi a véleményetek? Merjek lépni?


23 L


2016. szept. 7. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:

ha családi vállalkozás,akkor még a szülők élnek,egészségesek,addig van választási lehetőséged.

ha már nem lesznek,akkor viszont már magad vagy.

jelen helyzetben van választásod,ezért hiba lenne nem kihasználni és kipróbálni magad.

2016. szept. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
maradj a családi vállalkozásban, stabilabb jövő, mint a színészi karriered.. főleg, hogy azt mellette simán csinálhatnád. Aztán ha befutsz akkor válthatsz.
2016. szept. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha jol nezel ki siman lehetsz szineszno (felnott filmekben), meg modell is. Csak a megfelelo emberekkel kell lefekudni.


Szerintem merj lepni.

2016. szept. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak csalódás érne ha színésznő lennél. Nem olyan fényes pálya az, ahogy mutatják. Szülj gyereket, akkor minden rendeződik, s maradj a vállalkozásban.
2016. szept. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én megértelek, ilyen fiatalon tényleg nem jó egy olyan munkahelyen, ahol már most a nyugdíjat várod, de a színészkedést én sem ajánlom. Nagyon nehéz bekerülni ilyen körökbe, és 23 évesen talán már egy kicsit kései elkezdeni a kerriered. Nincs valami más, ami érdekelne, de egy kicsit reálisabb? Például nem szeretnél stewardess vagy idegenvezető lenni? Ezek például szerintem abszolút nem unalmas munkák. Vagy bármi más, amit szívesen csinálnál?

Viszont ha mindenképp színésznő szeretnél lenni, akkor a színházakat javaslom. Oda sem könnyű bekerülni, de jelentősen egyszerűbb mint Magyarországon "filmsztárrá" válni.

2016. szept. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!