Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a munkahelyen nem jöttök...

Ha a munkahelyen nem jöttök ki az egyik munkatársatokkal, hogyan kezelitek?

Figyelt kérdés
Egy kis csapatban dolgozom egy bizonyos projekten. Az egyik kolléganőm irritál az okoskodásával. Minden úgy kell legyen ahogy ő akarja, másképpen megsértődik (ami nem zavar csak hát rontja a légkört és pletykál). Gondoltam, hogy szóljak a főnökömnek, hogy nem akarok vele dolgozni de az árulkodásnak tűnik, azonban nekem így nem kóser, hogy minden nap veszekednem kell vele.
2016. szept. 9. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Ez munkahely fuggo. Altalaban az jon ki jol belole aki szimpatikusabb a fonoknek, vagy titokban lefekszik vele. Ha ez nem te vagy akkor masik munkahelyet kell keresned.
2016. szept. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én nem azt kérem, hogy rúgjon ki valakit, hanem inkább rakjon át engem egy másik projektre (még vannak más csapatok is). De ebben az esetben meg kell indokoljam, hogy miért kérem ezt tőle.
2016. szept. 9. 23:23
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
A helyedben valami kamu indokot talalnek ki.
2016. szept. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sok mindentől függ; milyen viszonyban vagy te és van ő a főnökkel, mások számára is irritáló, mennyire nehéz átszervezni a munkát.

Nálunk is van kolléga, aki "túl okos". De vele csak kevesen jönnek ki, és természetesen a főnök is észrevette,h vmi nem stimmel - ő sem bírja. Próbálja úgy szervezni a dolgokat, h akinek már volt az illetővel komolyabb konfliktusa, az lehetőleg megússza vele a szorosabb munkakapcsolatot.

Őszintén szólva, én úgy gondolom,h ha vki tényleg olyan irritáló, mint az általad leírt kolléga, akkor vele szinte mindenkinek akad problémája. Először keress egy "szövetségest", és együtt könnyebb intézkedni.

2016. szept. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ne te hátrálj meg egy idióta miatt. Amint a főnökhöz fordulsz, te leszel a problémás ember a cégnél. Én helyben kezelném a problémát, mindenkinek van gyenge pontja, én nem vagyok szívbajos, simán megmondom szemtől szembe, ami zavar és általában jól jövök ki belőle.
2016. szept. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Még vannak akiket irritál de nekem semmi kedvem forradalmat indítani...sőt nem is érdekelnek a többiek. Én csupán nyugis munkakörnyezetet akarok.
2016. szept. 9. 23:47
 7/7 anonim ***** válasza:
A javaslatai helytállóak , hasznosak ? Ért a területhez és nélkülözhetetlen a csoportban ? Jól teljesít vagy megtűrik a kapcsolatai vagy más egyebek miatt ?
2016. szept. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!