Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Divattervező vagy rendőrnek...

Divattervező vagy rendőrnek tanuljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok én egy 8.a lány vagyok és összevagyok zavarodva ,mert a szüleim azt akarják ,hogy divattervező legyek ,de én a szívem mélyén mindig is rendőr akartam lenni. A kérdéseim=

Melyikből lehet jóbban megélni? És milyen tanulonak kell lennem? Rendőr iskolák Budapesten?



2016. szept. 10. 10:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Divattervező? Jó ég neked milyen emberek a szüleid? xD


Amúgy a rendőri hivatás nem túl jövedelmező, és ki is készít. A divatvilág meg arról szól hogy akkor lehetsz valaki ha jók a kapcsolataid, meg a megfelelő emberekkel dugsz.

2016. szept. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"Amúgy a rendőri hivatás nem túl jövedelmező"

Ennek nézz utána még 1x.

2016. szept. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Miért akarják a szüleid, hogy divattervező legyél? Esetleg ők is ebben a közegben mozognak és tudnának segíteni?


Válassz olyan szakmát, hivatást, amit te szívesen csinálnál (úgy kb. 40 évig akár), ezt ne más döntse el helyetted, egyedül te. Természetesen fontold meg mások javaslatát is, beszélgess velük, miért gondolják úgy, hogy neked az jó lenne. Mondd el te is az érveidet, hogy te miért döntenél szíved szerint másképp.

2016. szept. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nővérem is a divatvilágban próbál bevágódni, de nagyon nehezen megy mert semmi kapcsolata nincsen és ez anélkül nem megy.
2016. szept. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De én ha felnövők Londonba szeretnék költözni és ott állitolag meglehet belőle élni. Divattervezők meg olyan sokan vannak a rendőrnek meg mindig van munkálya és Londonban meg megtudnák élni előle.
2016. szept. 10. 10:54
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Előbb helyesen írni tanulj meg, az mindkét szakmában jól jön.
2016. szept. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Tanulj rendőrnek! Szép hivatás.
2016. szept. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"mert a szüleim azt akarják ,hogy divattervező legyek,"


Külföldi filmek,sorozatok nem egyenlő a valósággal.

2016. szept. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Londonba csak egy jöttment leszel.
2016. szept. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Még mindig nem válaszoltál, kislány. Miért akarják a szüleid, hogy divattervező legyél?
2016. szept. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!