Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tesco, árufeltöltő?

Tesco, árufeltöltő?

Figyelt kérdés

Munkahelyet szeretnék de még sose dolgoztam sehol, ezért gondoltam kezdésnek jó lenne tescoban árufeltöltő lenni. Hová kell mennem ha szeretnék árufeltöltőnek jelentkezni?


És hány órás beosztások vannak?


2016. szept. 13. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:

tesco honlapja.

8.

2016. szept. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Személyesen szeretném megkérdezni.
2016. szept. 13. 15:43
 3/5 anonim ***** válasza:
ez nem a 70es évek. Online mennek a dolgok a nagy cégeknél, ők is ezt fogják mondani.
2016. szept. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó, de ez egy kisváros. Szeretném megkérdezni, hogy egyáltalán van-e szükség árufeltöltőre most vagy sem.
2016. szept. 13. 19:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is azt tanácsolom, hogy neten keresztül, e-mailben jelentkezz, esetleg telefonon érdeklődj. Annak idején, mikor leérettségiztem és vártam a felvételi eredményre gondoltam, hogy én is elmegyek árufeltöltőnek egy kisvárosi Tescoba. Be is mentem érdeklődni, majd azzal a lendülettel el is küldtek, hogy nézelődjek a honlapukon, ha diák vagyok akkor pedig az iskolaszövetkezetnél. Szóval sok időt spórolsz meg, ha nem személyesen érdeklődsz.

2016. szept. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!