Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nézik le és nevetik ki...

Miért nézik le és nevetik ki az árufeltöltőket? Milyen világ ez? 17/F

Figyelt kérdés
ma már csak az a menő ha a gazdag apád pénzel?

2016. júl. 13. 08:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert menő lenézni a másikat, közben az árufeltöltő nélkül nem igen tudna venni semmit az a személy aki lenéző de ebbe nem gondol bele.

Ja, és sokszor láttam hogy az árufeltöltőn vezették le az emberek a feszültségüket mert abban a tudatban vannak hogy "úgy sem szólhat vissza".

2016. júl. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha te vagy az akkor nagyon ügyes vagy, mert dolgozol! Sose ne adj mások becsmérlő véleményére.
2016. júl. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=cUpXKWBLoMQ


Sokan ezt nem fogják fel, mert nem ezt látták a szüleiktől és nem nevelték őket arra, hogy munkások nélkül nem lenne kajájuk, nem lenne meki, nem lenne iphone, nem lenne ruha, nem lenne menő napszemüveg, meg számítógép, nem lenne semmi és mehetnének vissza a kőkorszakba.

Nem kell mindenkinek szakmunkásnak lenni, de nem kell mindenkinek szellemi munkát sem végezni, mert akkor nem lenne semmi a világból.

Egyszer elbocsájtottak ilyen ideiglenes munkából idő előtt, mert nem hagytam, hogy velem veszekedjen az a fickó, aki ballábbal kelt fel, azért mert éppen én töltöttem ott a polcot.

Nem mindenki teheti meg, hogy fesztiválozzon egész nyáron, mellette meg otthon fetrengjen, mert a szülei kifizetnek neki mindent. Ilyen esetben a szülő a hibás. Tisztességre kell tanítani a gyereket és akkor a gyerekből sem lesz nagyképű szülő, akinek a gyereke még rosszabb lesz, mint ő volt akkor.

2016. júl. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%

Irígylik, hogy neked összejött ez a meló, őnekik pedig még ez sem!

Ezért inkább úgy csinálnak, mintha ezt neked szégyellened kellene, pedig a sárga irígység beszél belőlük.

Ne törődj velük, nem könnyű meló, akkora súlyokat emelgetni, amit az árufeltöltők csinálnak. Másrészt bizalmi kérdés is, hogy csak úgy símán bejársz a raktárba...

Nekik ez nem sikerült, hát meló helyett cikiznek!

2016. júl. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Másokat lenézni és kinevetni az ostoba emberek szokása. Leginkább azok teszik, akik sose dolgoztak nehéz munkában, legtöbben könnyen jött pénzből élnek. Ma egyébként is divatossá vált gonosznak lenni, mindenkinek beszólni. Mindenki többnek hiszi magát, mint ami valójában, de az élet hosszú és legtöbb ember meglátja a nehezebb oldalt is majd benne.

Fel se vedd ezeket a dolgokat, ostobák voltak, és lesznek is, semmi nem múlik rajtuk, a te életedben semmi szerepük sincs, oda se figyelj.

2016. júl. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%

Csak az ostobák nézik le azokat akik becsületesen dolgoznak. Én személy szerint még tisztelem is azokat akik ilyen munkát végeznek, mert eltudom képzelni, hogy mennyi idióta ember hülye kérdéseit kell elviselni nap mint nap, nem beszélve a még idiótább csoportvezetőjét aki azt hiszi, hogy ő az isten...A nagyfőnökökről nem is beszélve.

Nem dolgoztam árufeltöltőként de egyszer beszélgettem egy árufeltöltő sráccal, aki azt mondta, hogy úgy viseli el a napi hülyeséget,hogy csak vigyorog az egészen.Persze egyik fülén be a másikon ki.....

2016. júl. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

azért mert egy sz@r minimálbéres meló, amit 5-10 éven belül automatizálni fognak. Erre nem lehet építeni semmit, életet meg főleg nem...


Nem a munkát nézik le, hanem azt a személyt aki megelégszik ezzel a biorobot szintű életvitellel, ahol más osztja be az idejét és még csak meg se fizetik.

2016. júl. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
diák vagyok még tanulok
2016. júl. 13. 09:34
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

7-es jól mondta.

Azt nézik le aki ezzel megelégszik,ez a munka nem is kell 10 év és le lesz automatizálva szépen.

2016. júl. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Automatizálni? Azt azért megnézném... :D

Én anno egy ronda zöld köpenyben tologattam vissza a bevásárlókocsikat tanulóként, hogy legyen pénzem 7végén bulizni (valami nevetséges órabérért, a főnökök és a kollégák stílusáról nem is beszélve...) Ciki volt? Igen! Utáltam? Nagyon. De még a mai napig is abból a "tanulópénzből" élek, nem kevés fizetéssel (bár ez relatív kinek mi elég...)

Szerintem dolgozni nem szégyen, legyen szó akármilyen tré munkáról. Akik ezért lenéznek még nem tanultak meg jó pár igen fontos leckét.

2016. júl. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!