Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ami 10 éve fel akar mondani...

Ami 10 éve fel akar mondani de még nem mondott fel az mentális beteg? Vagy kinek szól a színjáték hogy "itthagyom ezt a helyet még ma"? 10 éve "még ma"?

Figyelt kérdés

Kb 10 éve dolgoztam egy szutyok helyen utáltam mint a szart. Ott is hagytam pár hónap után.

Volt egy kolleganőm aki 0-24h más se pofázott csak azt hogy felmondok itthagyom az egészet most már elég volt velem ezt nem csinálhatják keresek mást. Stb. Szóval a szokásos olcsóproli duma.

Ömlött belőle állandóan. Aztán én eljöttem nem is láttam többet 10 évig.

Minap összefutottam vele. Alig ismertem meg 10 év alatt vagy 20-at öregedett.

Szokásos kérdések mi van veled stb és : hol dolgozol most?

Hát még ugyanott….

És akkor elkezdte mint 10 éve mintha egy nap se múlt volna el: de most már eljövök itthagyom nagyon elegem van nem tűröm tovább. 10 éve szóról szóra uezt pofázta.

Vajon egy ilyen ember mentálisan sérült? Mert ha valaki már 10 éve fel akart robbantani egy munkahelyet mert annyira utálta és 10 év után ugyanott van ugyanazt csinálja ugyanúgy utálja és pofázik és pofázik és pofázik … a semmire…

Vajon ezt normális? Azt ne mondja nekem senkii hogy nem lehet 10 év alatt se mást találni!

Persze ő se lesz fiatalabb lassan oda jut hogy tényleg a két kezét összeteheti hogy van hely ahol megtűrik.

Na de akkor is-vajon ez tényleg egy sérült ember?


Ja annyit tisztázzuk: nem tudom most milyen a hely de amikor én ott voltam egy pöcegödör volt. Minimálbéres szalagmeló ostorcsattogtató anyázó főnökkel millió csalással (túlóra szabi stb).

Gondolom jobb nem lett a hely. Na de van egy megoldás: ott kell hagyni a retekbe-nem?


2016. szept. 19. 11:24
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

ez csak maszlag duma.

nem látok bele, na de bakker 10 év alatt se talál mást??


nem is akar az csak a pofáját jártatja. de minek jártatja ha nem is akar?

2016. szept. 19. 17:38
 12/22 anonim ***** válasza:
Tudod, az emberek szeretnek más helyett okosak lenni, de ha te lennél az ő cipőjében, nem biztos, hogy ugyanígy gondolnád. Tudod, mikor velem közölték, hogy megszűnik a munkaköröm, a főnököm, akinek ez élete első munkahelye jó 10 éve, azzal próbált vigasztalni, hogy biztos könnyen találok talán még jobb helyet is. Nos, nekem ez már nem az első, hanem a jóval többedik munkahelyem, és reméltem, hogy ez stabil lesz, mert már 4 évet lehúztam, és igazából a legtöbben nem is értik, miért történt ez az egész. Én tudom, hogy a főnököm mennyire nem lát bele, és mennyire tévesen gondolja a helyzetemet, jópár tapasztalatom van, tudom, mi a realitás, de nem fogok vele leállni vitatkozni. Neki soha nem kellett egy munkáért annyit küzdeni, mint nekem, úgysem értené meg.
2016. szept. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Tök8 mit mondtok mert aki tizenéve csak pofázik hogy felmond felmond de nem tesz semmit az egy BAROM!!!!


nem látok bele az életébe nem is akarok de aki tizenév alatt se talál mást az

- vagy egy igazi tőrölmetszett barom

- kamu az egész nem is akar mást és csak pofázik

2016. szept. 19. 20:42
 14/22 A kérdező kommentje:

Érdekes én kb 2 évente új helyne vagyok néha gyakrabban

nem kirúgnak magam keresek és találok mást

és nem, ne kezdük el hogy de ha nincs más.. mert olyan NINCS! NINCS!!!

2016. szept. 19. 20:43
 15/22 anonim ***** válasza:

Kissé mintha túlreagálnád ezt a helyzetet. Még ha neked ártana azzal, hogy csak jártatja a száját, még azt mondanám, oké, de így nem vágom, mi ez a hőzöngés.

Amúgy ne gondold, hogy akkora jani vagy a kétévente munkahely váltásoddal. Nem jobb megunni-otthagyni, mint morogni-kitartani. Mindkettőbe bele lehet kötni, intelligencia kérdése, hogy megteszed-e, vagy inkább a saját életeddel foglalkoloz.

2016. szept. 20. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
*foglalkozol
2016. szept. 20. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

"Nem jobb megunni-otthagyni, mint morogni-kitartani."


KITARTANI???? Miért mi ez valami háború?

Aztán miért kéne kitartani? Mit kell annyira becsülni egy minimálbéres szalagmelónál áruld már el!!!


Mert azt is leírtam már olvass vissza milyen hely milyen meló ez. Minimálbéres szalagmeló rabszolgahajcsár főnökkel millió csalással. Itt nincs szabi túlórapénz stb.

Na most miért is kell itt kitartani?

2016. szept. 20. 08:00
 18/22 A kérdező kommentje:

"Nem jobb megunni-otthagyni"


Erről meg annyit: egyik helyen 10 ft-os keresek (ráadásul még szarul is érzem magam) másik helyen 15-öt (és jobban is érzem magam). Megérte otthagyni? Hm?


Ha meg az új hely még rosszabb lesz netán: hát azt is otthagyom.

Csak egy valódi barom kínlódik egy szar helyen szar pénzért.

2016. szept. 20. 08:02
 19/22 anonim ***** válasza:

"Mindkettőbe bele lehet kötni, intelligencia kérdése, hogy megteszed-e, vagy inkább a saját életeddel foglalkozol."


Mondom: Így fröcsögni, legyen akármilyen kibeb**tt jó munkád, szimplán primitívség.

2016. szept. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Te vagy az, Dezső?
2018. aug. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!