Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyakran tudaton kívül érzem...

Gyakran tudaton kívül érzem magam, nem tudok koncentrálni, memóriazavarom van, nem tudok semmiről véleményt mondani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, kb. fél éve kezdődött. Nem tudok semmiről véleményt mondani, nem érdekel semmi, nagyon felejtek, nem tudok tanulni. nem tudok másokkal beszélni, mert nem értem miről van szó és sokszor még azt is elfelejtem miről van szó. Kérlek segitsetek. nem birom tovább, úgy érzem magam mintha kihalnék.

2015. szept. 2. 11:46
 1/1 Kései Sirató ***** válasza:
Szedsz valamilyen gyógyszert? HA igen , ez lehet a mellékhatása. HA nem, akkor vitaminokat kellene szedned. Próbálj nyitott ablakkal aludni, lehet, hogy nem vagy rendesen kipihenve. Rendszeres sport is segítene. Ha mindezek ellenére nem javul, keresd fel a háziorvosod és kérj tanácsot!
2015. szept. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!