Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem tudok ugyan olyan...

Miért nem tudok ugyan olyan jól ki jönni a munkatársaimmal mint mások?

Figyelt kérdés

2 hónapja vettek fel a jelenlegi munkahelyemre.

Nagyon meg tetszett a társaság tényleg kifogásolhatatlan!

Szívesen látnak bárhol (megérzem ha valahol nem látnak szívesen de szerintem mások is)

De sajnos én hogy úgy mondjam vissza húzódó vagyok nem tudok olyan lenni mint otthon próbálok de nem tudok mert annyira bennem van a tisztelet tudat, nem tudom magam el engedni inkább félre húzódok egy helyre és ott el vagyok egyedül közbe hallgatom hogy beszélgetnek és próbálnak velem komunikálni de mivel nem tudom sajnos hogy miröl van szó csak bólogatok és ha ők is mosolyognak akkor én is el kezdek mosolyogni.

Nem találok velük egy témát sem :/ meg nehezíti a napjaimat pedig tényleg nagyon szeretek itt lenni! Lehet is is benne van hogy a szakmai tudásom kevés.

De az is hogy túl érzékeny vagyok.

Szerintetek mi lehet a bajom?

Miért nem tudok normális lenni mint a többi munkatársam?

Miért vagyok ennyire visszahúzódó?

Ez az első munka helyem még most végeztem az iskolával.

Miért vagyok ennyire bizonytalan? :/



2016. szept. 20. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján lány vagy.
2016. szept. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szia


milyen végzettséged van?

mivel foglalkozik a cég?

hány éves vagy?

lány vagy fiú vagy?

2016. szept. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

milyen végzettséged van? Mezőgazdasági gépész, gépszerelő, karbantartó

mivel foglalkozik a cég? Mezőgazdaság, hegesztés, lakatos, asztalos főleg ilyenek vannak a cégnél.

hány éves vagy? 18 éves multam

lány vagy fiú vagy? Fiu vagyok :)

2016. szept. 21. 12:39
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezt nem bajnak mondanám, inkább "másságnak". Szakmai tudásod majd az évek múltán fog gyarapodni jócskán.

Személyiséged oldaláról megközelítve nem muszáj mindenkivel jóban lenned. Ha van kedves beszélgetsz velük, amiről szeretnéd/szeretnének, ha nem hát nem.

Még kell neked kis idő. Egyébként én sem jövök ki sok emberrel a munkahelyen, mert jópár arrogáns, okoskodó személy.

2016. szept. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod és a segítséged! :) Ma már jobb napom volt! :)
2016. szept. 21. 16:51
 6/7 anonim ***** válasza:

4: a kérdező kijön a kollégáival, mert kedveli őket, ők is őt, csak beszélni nem tud velük.

Nekem is ez a problémám, én is kedvelem őket, ők is engem, de ha nem szeretek magamról beszélni, mert ilyen vok, mit főztem, mit csináltam a hétvégén, akkor megette a fene.


Kérdező: szerintem kérdezd meg tőlük, hogy vannak, milyen volt a hétvége, ha szívesen válaszolnál ezekre a kérdésekre, akkor tedd fel nekik, hátha tőled is megkérdezik. És vki majd mondja, hogy meccsen, kiállításon volt, kutyát sétáltatott és hátha vmi majd passzol hozzád.

2016. szept. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jolvan, köszönöm szépen a tippeket!! :) Alkalmazni fogom :)
2016. szept. 22. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!