Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hátrányos megkülönböztetés e...

Tóóót kérdése:

Hátrányos megkülönböztetés e az ha a munkahelyemen nem kapok év végi jutalmat? A feltételeknek ugyan úgy megfelelek .

Figyelt kérdés

2015. dec. 14. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ugyanabban a munkakörben, ugyanolyan feltételek mellett mindenki más kap, akkor hátrányos megkülönböztetés. De ha pl. teljesítmény alapon működik, akkor már nem.
2015. dec. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

És mit mondanak, miért nem kapsz?

Egyébként nem hátrányos megkülönböztetés, mert a jutalom általában adható, és nem jár!

2015. dec. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Helyesen: ugyanúgy.


Nem hátrányos megkülönböztetés, mert nem kötelező adni.

2015. dec. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem hátrányos megkülönböztetés.

Én elvállaltam plussz munkát, elég nagy horderejűt. Márciustól havi bruttó X Ft-ért, amiből rendezni tudtam volna sok mindent. Nem lett belőle semmi. Amikor kérdeztem, hogy miért nem, arra az a választ kaptam, hogy a leváltott vezetőhöz forduljak és nála követelőzzek. Róluk ennyit, szerintem magukat járatták le.

Ne aggódj és ne keseredj. Tudom, hogy rosszul esik, de többen vannak ebbe az országban olyan dolgozók, akik nem kaptak egy fillért sem.

2015. dec. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!