Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti elmennétek egy nagyvárosi...

Ti elmennétek egy nagyvárosi multi-s munkahely után egy kisvárosi pár fős céghez?

Figyelt kérdés
2016. szept. 22. 13:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Valami egyéb infó?

A munka miatt költöznél oda?

Vagy odaköltöztél és ezt a munkát találtad?

Fizetés jó?

Munka tetszene?

Én alapból jobban érzem magam kisebb, családias környezetben, mint egy nagy gépezetben.

2016. szept. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Direkt nem adtam meg részleteket. Kaptam egy ajánlatot és most kíváncsi lennék mások tapasztalatára aki hasonló cipőben jár vagy járt.
2016. szept. 22. 14:07
 3/18 anonim ***** válasza:

Pedig a részletek a fontosak.

Ha jó helyen van a multinál és ott az egész családom, akkor nem fogok elköltözni egy másik városba csak az én munkám miatt. Lehet, hogy ők ott nem is találnak munkát.

Ha egyedül vagy, akkor nyilván más a helyzet.

De azért akkor is számít, hogy hol van az a kisváros. Szívesen élnél-e ott. Köt-e valami oda, vagy a világ végén van és mindentől, mindenkitől messze lennél. Vagy szeretsz-e ott élni, ahol most élsz, vagy alig várod, hogy válthass és elszabadulj onnan.

Úgyhogy nem ez lenne a meghatározó, hogy kisváros, nagyváros, kis cég, nagy cég. Hanem a részletek.

2016. szept. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
64%
Ennyiből nem tudunk dönteni, írj több infot. :)
2016. szept. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ertelmetlen igy a kerdes. A bostoni wolfram research-tol a kiskunhalasi hazi teszta keszito bt-be nyilvan nem erne meg.
2016. szept. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Ha csak ennyi infó van, akkor nem.


Nagyváros, nagy cég, nagy fizetés - kisváros, kis cég, kis bér

2016. szept. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Talán félreérthető voltam! Nem azt szeretném megtudni hogy ti az én helyemben váltanátok-é (ezért nem írok részleteket) hanem hogy aki volt már hasonló helyzetben hogyan döntött, megbánta-é stb.
2016. szept. 22. 14:17
 8/18 anonim ***** válasza:
59%
Nem voltál félreérthető. De a város és a cég nagysága alapján nem váltanék.
2016. szept. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Az a kérdés, mi a csábító:

- egy új kapcsolat, esetleg házasság

- egy új lakás, ház

- egy jobb fizetés

- vagy ezen a munkahelyen jó a dolgozók közössége,


Ezeket külön-külön mérlegelni kell, és azok alapján kizárólag csak te tudod eldönteni, hogy pl. kapsz-e ott annyival több fizetést, hogy az esetleges napi ingázás (utiköltség) mellett is bőven megérné

vagy éppen ott tudnál kedvező áron venni egy saját házat, lakást, és hogy feladd a multinál a jelenlegi munkahelyed...


Ezernyi kérdés, de infó hiányában, nem lehet tanácsot adni.

2016. szept. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én elmennék, ha a munkakör olyan lenne amit szeretnék és a bér is elfogadható (még akkor is ha kevesebb mint a másik helyen).
2016. szept. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!