Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Iskola vagy munkahely? (többi...

Iskola vagy munkahely? (többi lent)

Figyelt kérdés

8.általános vegzettségem van,nemtudtam befejezni az iskolát családi okok miatt,gyárban dolgoztam de 3hónap után elkuldtek 1éve munkanélkül itthon vagyok és munkát keresek de 8.általánossal csak gyárba mehetek..és odase nagyon keresnek embereket azt mondták. Érettségin gondolkozok hogy lerakom és utána megyek okj.s szakmára.

De nemtudom bele.e merjek vágni, rég voltam iskolában de valamit kezdeni szeretnék magammal nemakarok munkanélkül itthon lenni..

Aki volt munkanélküli hogyan talált munkát? Vagy iskolát befejezte inkább?

Segitsetek légyszives..

21/N.



#fiú #munka #lány #iskola #munkanélküli #általánosvégzettség
2016. szept. 27. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak megbántani, de elég érdekes a hozzáállásod.

Most akarsz valamerre mozdulni, vagy sem?

Én 2 hónapot voltam munkanélküli, már sírtam kínomban, pedig mindent megtettem, hogy munkát keressek.

Én is gyárban dolgoztam, mert szégyelltem, hogy még mindig anyának kell eltartania .

Nagyon sok képzést indítanak munkaügyről, és még pénzt is kapsz érte.

Utánajártál egyáltalán?

Ha jobb munkát akarsz, tanulj ki legalább egy szakmát.

23/N

2016. szept. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Voltam enis, okj munkanelkuli kepzesen de erettsegi nelkul semmit nemer.. Es probaltam munkat keresni de nemvettek fel sehova.. Ezert gondolkodok az erettsegin:/
2016. szept. 27. 12:16
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
akkor vágj bele - estin! rég voltál, de ott sokan vannak így, a tanárok segítőbbek. Fog menni.
2016. szept. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gondolom otthon laksz a szüleiddel. Ebben az esetben még most vágj bele, menj esti gimibe.Mindenképpen érettségizz le, mert ma már az is épphogy elég.Mellette vállalj alkalmi munkákat, például szórólapozás,ételkóstoltatás, stb... Ennyi idősen még belefér tanulás mellett.Ezzel lesz egy kis pénzed is. Aztán ha már meglesz az érettségid, tanulj valami szakmát is.
2016. szept. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én dolgoznék, akár gyárban is. És közben estin tanulnék.
2016. szept. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat,a heten iskola utan nezek:)
2016. szept. 27. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!