Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek van olyan magyar...

Szerintetek van olyan magyar cég ami enyhén szólva "zavaros történet", vagy én látom rosszul?

Figyelt kérdés
Van egy cég, de nem szeretném elmondani hogy konkrétan melyik. Van a cégnek egy honlapja, ott keresnek embereket, műszaki területen, minden féle pozícióba. Ha az ember elküldi a CV-t nem igazán válaszolnak, egyszer jártam náluk állásinterjún, ott volt a vezetőség, a vezérigazgató is, de az egész interjú olyan zavaros volt. Mérnök diplomám van, azt mondták szerelőnek felvennének!? Persze szerződést nem tudnak adni :) .Aztán az egészből nem lett semmi. De nézegetem a cég honlapját, egyszer felvettek egy HR vezetőt, azóta az is eltűnt. Mikor a főnökkel beszéltem, nem is igazán tudta mit akar, 2 éve a honlapjuk szerint 1 embert nem találtak az üres helyekre. Vélemények?
2016. szept. 30. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:

nincs szerződés.. nincs munka.


Ezek után nem igen érdekelne a cég.

2016. szept. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kérdés a zavaros.
2016. szept. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Zavaros a kérdés? Akkor elnézést.
2016. szept. 30. 20:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Először megkérdezed , hogy van e cég, majd leírsz egy céget. A válasz gondolom, így, hogy van.

A zavaros történetet jelzőként akartad használni? Nyelvtanilag elég zavaros mondat.

Konkrétan nem értem mit akarsz tudni:(

2016. okt. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Amit leírtam az tényleg valós. Én személy szerint azt gondolom az ilyen cégről hogy az valami pénzmosoda, vagy nem is tudom. De komolynak nem mondanám.


Más emberek véleménye érdekelt volna. Ennyi.

2016. okt. 1. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!