Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit takar az operátor munkakör?

Mit takar az operátor munkakör?

Figyelt kérdés
2016. okt. 7. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Engem annak mondanak,én gyárban dolgozom betanítottként! De hallottam egészségügyi operátorról is így én sem tudom pontosan mit is takar!
2016. okt. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Fognak egy munkafolyamatot amit csak azért nem egy gép csinál mert olcsóbb, ha egy biorobot végzi el, odaállítanak és sokszos szünetre sem engedve nyomatják veled a dolgodat 8-12 órában..

Volt olyan munkahelyem, ahol egy injektorba kellett egy rudacskát és egy alátétet belenyomnom... semmi nehézség, egy kutyát betanítanék rá... de ha rossz ütemben veszed ki a tárolóedényből nem a rudacskát veszed ki előbb, hanem az alátétet, akkor a helyen ahol állsz elkezd villogni a piros lámpa, megszólal egy riasztó és jön a kisfőnök durván a porbataposva a méltóságodat lebaxni...

Mindezt tisztatérben ahová bemenet egy öltözőben teljesen át kell öltözni, ha pl a 20perces szünetben meg akarsz kajálni, akkor szünet elkezdődik, mész átöltözni, nekem pasiként ez megvan max 5perc... de egy nő ugyebár sokkal több... eljutni a büféig 3perc nagyon sietve, ott megnézed mit nem eszel rögtön elindulsz vissza van 4 perced enni, aztán rohanás vissza... ha elkésel meg kirúgással fenyegetnek, mert ha 1 ember nincs ott és nem csinálja a biorobot munkát, áll az egész termelés...

És akkor még nem cigiztél meg nem pisiltél... nagydologról nem is beszélve...

2016. okt. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
betanított munkás ami kiszolgál egy gépet, gépsort, stb.
2016. okt. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Minimálbéres gyári robotmunka. Azért ez a neve, hogy valami hú de menő dolognak hangozzon és az emberek ne tudják egyből, hogy micsoda valójában.
2016. okt. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen minimálbéres munka!


De kell hozzá monotóniatűrés, egy széken ülsz vagy állsz és 8-10-12 órában ugyanazt csinálod, futószalag mellett. Pl van olyan hogy futószalagon jönnek nyomtatott áramköri lapok, rá kell helyezni valamit, azt egy gép beforrasztja, ennyi. 8 általános iskola kell hozzá.


Alacsony fizetésért, de nem felétélen minimálbér.

2016. okt. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Betanított biodroid. Avagy: "Jön a darab, itt ez a csavar, ezt így teszed ide, ezzel a kulccsal meghúzod, megy a darab, óránként kétezerszer". Jó munka, csak hamar rá lehet unni.
2016. okt. 8. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!