Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tényleg minden kicsit is...

Tényleg minden kicsit is normálisabb ( nem robot munka) és jobban fizető munkakör stresszes?

Figyelt kérdés
Hozzá kell szoknom ehhez, hogy ha pénzt félre is szeretnék tenni, nem csak hónapról hónapra megélni belőle, akkor az ezzel jár? Hogy csinálják mások?

2016. szept. 8. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
A bátyám a Vodafone -nál ügyfélmegtartó poszton van. Elmondása alapján annyira stresszes, hogy nap mint nap úgy beszélnek az emberrel mint a kutyával. Persze abban a helyzetben egy szót szem szólhat, csak a sablon szöveget kell elmondania, ha nem kap normális választ, bonthatja a hívást. Külön afféle "nyugi" szoba is van náluk. Ott van mindenféle nyugágy, boxzsák stb.
2016. szept. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minden munka stresszes! A robotmunka is! Én olyat csináltam egész életemben, de így is idegbajjal jövök haza néha a munkahelyről. Folyton a nyakunkra jár a főnökség izélgetni minket minden jelentéktelen apróság miatt vagy ha ők nem jönnek, akkor a többi munkatárs húz fel. Ilyen a nagybetűs Élet. :) Meló mellett kezdj el sportolni vagy meditálni vagy valami, különben fel fog robbanni az agyad! :)
2016. szept. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ha nem mehetsz ki pisálni amikor akarsz, ha ki is kell menned azt is jelezned kell hangosan és engedélyt kérni rá.. na az stresszes.


emellett persze kapod, hogy "sz@rul megy a cégnek, nincs fizetésemelés" azt látod, hogy céges 0km-es audira meg van pénz. Persze azt se te kapod, hanem valami kis gyökér, aki egész nap nem csinál semmit.

2016. szept. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!


Voltam ügyfeles munkakörben is, tudom mit él át a testvéred. :) 2 év elég volt belőle, de ezt pl szerettem meg elég jól viseltem, - egy ideig, aztán kiégtem..

Robot munkát a suli közben/után is csináltam, az ilyen főnök meg 1-2 munkás tényező volt ott tényleg néha kicsit stresszes, de az sem volt ilyen. Egyszerűen nem tudom összehasonlítani a kettőt.


Bár még csak most kezdtem itt, remélem ez a kezdeti megfelelési kényszer és félelem nagy részben csak, és később a rutinnal ez is kisebbé válik, mint a régebbi munkáimnál. Bízom benne..

2016. szept. 8. 21:22
 5/7 A kérdező kommentje:
Bár hozzáteszem, itt a főnök eléggé stresszelő tud néha lenni, amolyan hangulatember, elvárásokkal feléd.. Szóval tudom, hogy később is lesz benne stressz.
2016. szept. 8. 21:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Minden stresszes ha azzá teszed. Tudni kell kezelni a dolgokat.
2016. szept. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ahol nagy pénzmozgás van, ott mindig van stressz.

Vagy a főnök(mert azt is csesztetik), vagy a munkatársak(mert fúrnak), vagy a körülmények(veszélyes, nagy felelőséggel jár), vagy esetleg vállalkozó vagy és épp nincs főnök, mert te magad vagy az és egyedül dolgozol és még sikerül is kialakítani, hogy minden oké legyen, akkor is ott van, hogy lesz e munka stb.

Én konkrétan nem ismerek olyan embert, aki 100%-ig elégedett.

És ez nem azért van, mert alacsony a tűrőképességük, tehát az okok általában nem azok, hogy rózsaszín WC papír van bent vagy mondjuk a szomszéd utca neki már túl messze van és sok az 5 perc séta.

2016. szept. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!