Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek kérhetek áthelyezést?

Szerintetek kérhetek áthelyezést?

Figyelt kérdés

Munkahelyemen egy pörgősebb gépi munkát kell végeznem napi 12 órában és nem nagyon bírom kérhetek munkakör módosítást ( mert lenne más) Ha például ez azért van mert szívbillentyű görbületem van és azért nem bírom azt mert könnyen kifulladok és nem bírom a gyors kapkodós melót?


Szóval lenne más munkakör is csak erre hivatkozva lehet kérni munkakör módosítást?



2016. okt. 11. 05:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha lenne más olyan munkakör is, ahova jelenleg szintén embert keresnek, akkor egészen biztos. De számíts rá, hogy egy nyugisabb munkakör valószínűleg kevesebb pénzt is jelent.
2016. okt. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, ilyen esetben pl kérhetsz és a munkáltató ezt köteles is biztosítani
2016. okt. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, az lemaradt, h "elméletben" köteles biztosítani
2016. okt. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy kirakja valamilyen indokkal, (talál, ha kell) mert ezt hívják biztosítási kockázatnak. LoL, ilyet nem lehet munkáltatónak mondani, hogy szívbillentyű görbületed van. Gondold már végig...
2016. okt. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Simán, enélkül is kérheted az áthelyezésed, aztán vagy áttesznek vagy nem. Vesztenivalód nincs, csak nyisd ki a szád és kérd, mert anélkül nem megy. :)
2016. okt. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Egy kisebb csarnokban vagyunk nem járna kevesebb pénzzel meg semmivel 3 helyen lehet géphez állni és 15-en vagyunk 1 csapatban.


Csak nekem az a baj ott állok 4 napot 12 órában és mire végzek 4 nap szünet kb hulla vagyok nagyon nem bírom eddig nem gépen voltam de most ide lettem áttéve "mert fiatal vagyok" 25 éves az öregebbek "35-45 évesek ne álljanak már ott hiába idősebbek ha neked ez a problémám és kb szerintem fele úgy nem bírom mint ők meg mi az már hogy korhoz van kötve egy munkakör ilyet nem is hallottam még -.- De ez csak ami műszakunkba van érdekes másikban 50 éves pali áll ott (véleményem szerint hülyének meg csicskának akarnak nézni..).Én is szeretek ott állni mert nem pepecselni kell de gyors meló és kikészülök tőle sokszor 200 méter gyaloglás után fulladok sajnos. na m1 majd akkor felhozom ezt a dolgot.

2016. okt. 11. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!