Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tényleg annyira szörnyű a...

Tényleg annyira szörnyű a gyári meló?

Figyelt kérdés
Pár hét múlva kezdek egyben elvileg, itt olvasgattam kérdéseket és válaszokat a témával kapcsolatban, de pozitívumra nem nagyon bukkantam. Valóban olyan rémes, és ne számítsak semmi jóra? Mennyire dolgoznak ott fiatalabbak?
2016. okt. 14. 09:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez valtozo , nem mindenhol elgyforma
2016. okt. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igazából legtöbbször szarabb mint amire számítasz.
2016. okt. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem való mindenkinek.

Nekem sem például. Ez nem értelmi képességeken múlik. Diplomával majd megőrültem hol a hajtástól, hol pedig attól hogx nincs mit csinálni de tegyek úgy mintha....

Egyszer az ujjamat is bennhagytam a présben mert álmodoztam közben. Képtelenség üres fejjel tökéletesen odafigyelni 8 órában. Legalábbis nekem.

Csomóan évek óta gond és baleset nélkül csinálják.

Jó például hogy van közösség, letisztult szabályrendszer van (kár hogy nem tartják be pl. védőkesztyű használata).

2016. okt. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én rosszabbra számítottam :D Túl lehet élni ha jó a társaság akkor meg főleg. :D
2016. okt. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia nos mit is mondjak neked a gyári melóról röviden tömören a lényeg első nap még jól telik nem unod mit csinálsz másik nap már kínosabban kezd telni ekkor már fel kell készülni a kollégák nyavalyására sírására mert kezdik unni a banánt .Szünetekre oda kell figyelni mennyire tartod be mert bele kötnek , ha nincs mit csinálnod jön a főnők és kezd basztatni nem csinálsz semmit ! Nekik az a lényeg teljes mértékbe hajtsd ki a gyomrod a meló helyen .De teszem hozzá míg a főnők számítógép előtt rohad egész nap nem csinál semmit szóval ez csak arra megy ki hogy ő unatkozik a munkahelyen ! Ezeket le kell tudni rázni .
2016. okt. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha olyan helyre kerülsz, ahol átlagban a korban legközelebb álló is min. 10 évvel idősebb nálad, akkor kalkulálhatsz avval, hogy majd csicskáztatni akarnak, mert te vagy "a fiatal". Fő lényeg: Semmit ne árulj el kollégáknak arról, hogy mennyi a fizetésed, órabéred, fizupapírt véletlen se mutass meg nekik. És ne nagyon beszélj magénelti dolgokról se, amíg nem ismered jól ki őket.
2016. okt. 15. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
magénelti=magánéleti
2016. okt. 15. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%

Én próbáltam tipikus gyári melót, hát inkább kötném fel magam mint hogy abból éljek.


Ami engem baromira zavart, hogy monoton, és céltalan. Minden időhöz kötött, 6-kor pontban elkezded, 16-ig nyomod, és úgy jössz ki, hogy eltelt a nap, és semmivel nem vagy előrébb. Nincs fejlődési lehetőség, nem láttam értelmét, célját annak hogy dolgozom.


A szakmámmal, munkámmal elmondhatom hogy teremtünk valamit aminek a része vagyok, látom fejlődni, épülni, már sokkal jobb érzés mint bezsákolni a 10203023043-ik műanyag csipeszt.

2016. okt. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
8: 6-tól 16-ig nem tipikus gyári meló, hanem kemény gyári meló. A tipikus az 8 órás 6-tól 2-ig, 2-től 10-ig, illetve 10-től 6-ig múszakokban. Én két műszakban nyomtam, de való igaz, többnek éreztem, az extra pszichés fáradtságnak, amit a kollégák rámnyomtak. Protekcióval kerültem be, tehát már eleve utáltak, az csak rátett egy lapáttal, hogy 20 éves voltam, valamint kb. 1000 forinttal több volt a bérem. Tipikus melósosztálybeli suttyó idióták.
2016. okt. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

az extra pszichés fáradtságnak=az extra pszichés fáradtságnak köszönhetően


Igazán lehetne itt is egy pár percig élő hozzászólásszerkesztési lehetőség, úgy, mint az SG-n. Főleg, mert itt a trollok különösen szeretnek kötekedni az elírt szavakon.

2016. okt. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!