Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyári munkások, ha nem délelőt...

Gyári munkások, ha nem délelőttösök vagytok hogy osztjátok be az időt?

Figyelt kérdés
Illetve hogy bírjátok az össze-vissza alvást, mikor fekszetek le, hogy tudtok időt szakítani a dolgokra, ha délután/este kell menni?
2016. okt. 14. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha délutános vagyok, akkor reggel olyan 9 körül kelek fel, és van 3 órám meló előtt. Utána mikor hazaérek, még 1-2 óra szabadidőt használok ki + tisztálkodás.

Különösebben időt szakítani nem tudok dolgokra, ha valami fontos van, azt a délelőtti 3 órában próbálom intézni.

NEM bírom az össze-vissza alvást, természetellenes és egészségtelen.

2016. okt. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem gyári munkás vagyok ugyan, hanem szupermarketben dolgozom, de két műszakban.

Délutánosban mostanában fent vagy ilyen sokáig, de másnap meg csak indulás előtt, kb délben kelek. Volt hogy 10 11 kor felkeltem már, de az utóbbi időben inkább indulásig alszom.

Ügyeket intézni, ilyesmiket szerencsére nem kell, mert anyummal élek, vásárolni meg helyben tudok.

Mondjuk a délutánost jobb szeretem, mivel éjjeli bagoly típus vagyok, és jobban illeszkedik a bioritmusomhoz, délelőttösbe van hogy tiszta kómás szoktam lenni.

Az össze vissza alvás meg elmegy, de annyira nem vészes, meg általában délelőttös nap előtt is éjfél előtt nem nagyon megyek aludni. Még a közvetlen délutánból délelőttre (néha van ilyen) sem visel meg igazából, vagy pl. a héten úgy voltam, hogy szerda délután, csüt. délelőtt, péntek délután és nem is volt rossz, hogy csütörtökön szabad délután után még aludhattam is egy jót.

2016. okt. 15. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 7 hónapig folyamatosan délutános voltam. Rossz érzés volt, hogy szinte csak munkába induláskor láttam napfényt, meg ugye az első pár órában, főleg télen. No meg mikor megérkezett a tavasz, akkor meg az volt a furcsa, hogy munka végeztével sokkal hidegebb volt, mint kezdetekor.


A hétköznapi életben annyiban volt rossz, hogy pont elkerültem a családtagjaim. Hiszen mikor én indultam dolgozni, ők még itthon se voltak, mire hazaértem, már mindenki húzta a lóbőrt. Mivel testvéremmel egy szobában aludtam, ő meg nehezen bírja a lámpafényt alvás közben, így a legtöbbször már éjfél - éjjel 1 között ágyba bújtam, de muszáj voltam hazamenetelkor megnéznem, jött-e üzenetem, valamint megvacsorázni és lefürdeni. Igaz, kelnem bőven elég volt délben is.


A fordított ritmus miatt csak a hétvégén értesültem az eseményekről, amik hétköznap történtek otthon.

2017. jún. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!