Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Postai kézbesítő vagy gyári...

Postai kézbesítő vagy gyári munkás?

Figyelt kérdés
2016. okt. 15. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Gyári munkás. A postai kézbesítők tùl vannak terhelve az emberhiány miatt. Jòkora területeken kell kézbesíteni. Ki vannak téve az időjárás a nem felelősségteljes kutyatartòk stb szeszélyeinek. A gyár hàtránya a több műszak, amit egyénenként mindenki maga kell mérlegeljen, neki melyik jobb.
2016. okt. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Gyári munka! Én atripláját kapomm, mint egy kézbesítő, egy év alatt két szintet léptem feljebb. Melegben, tiszta helyen, könnyű munka, semmi extra, "csak" három szak.

A postásunk 20 éve ugyanazt csinálja.

Esőben, fagyban, jeges úton, 40 fokban minimálbérért.

2016. okt. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mindenkinek más, de én lassan hányni tudok ha csak meghallom azt hogy gyári munka.
2016. okt. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

gyári munkát csak akkor tudnék elképzelni,ha minden egyéb lehetőség befuccsolt,beleértve akár az illegális tevékenységeket is.

amúgy van postás ismerősöm.

125öt kap kézbe és a nyugdíjasok miatt a jattja a hónapban 100 körül jön ki.

van egy német pár akiknek 10 éve viszi ki a nyugdíjat,kettejük nyugdíja 2millió 12ezer ft.

a 12őt minden hónapban odaadják neki,amikor viszi ki a lóvét.

a másik okosság,mikor mondják neki mások,hogy hozza már ki hamarabb a nyugdíjat egy héttel,akkor előreveszi,kerül egy kicsit és a szokásos ezres helyett máris 2ezret kap jattba.

nem szép dolog amúgy szerencsétlen nyugdíjasokon élősködni,de minden postás ezt csinálja,ez ilyen szakma.

amúgy ha van jogsid,akkor posta futárnak is jelentkezhetsz kb bárkit felvesznek,aztán jössz mész a zöld autóval.

ott kevesebb a jatt,de havi 15-20 ott is összecsorog.

2016. okt. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Környéktől függ, van ahol nincs egyáltalán jatt a postásnak. Elég szar meló, szerintem inkább a gyár, persze ott is valami normálisabb, és ha lehet 1-2 műszak.
2016. okt. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyári munkánál kapcsolatban vagy 5-10 emberrel,postásként vagy 2000-3000 minimum. Külömbözö pénzek havi kihordásakor van ám leesö kavics.Meg egyéb tárgyi dolgok.Idöjárást kell elviselni.
2017. jan. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó dolog postáskodni de szerintem kizárólag fatalon.Figyu ha már kapsz egy területet, kb.4-5hónap és már meg vannak az ismeretségek. Ráadásul nem ugat senki!Jó persze van góré de nem fog ott leskelődni,olálkodni mint egy gyárban. Sokkal szabadabb.Jatt is akad. ha meg okoskodsz kicsit akkor akár jól is lehet keresni.
2017. jan. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!