Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért érzem hogy szarul...

Miért érzem hogy szarul döntottem?

Figyelt kérdés

Szoval az van hogy az egyik kollegammal nemtudu k megferni egymas mellett.

Fonokoskodik felettem,lenéz,fenyegetozik,lehülyéz,folyamatosan megalaz a tobbi kolega elott.

Elpattant az agyam es s fonoknel panaszt tettem

Nem vagyok az az arulkodos tipus de eleg lett!!

Nem vsgyok senki kutyaja.

Aztan a fonok leorditotta,es kirugta,mert allitolag nrm csak en vagyok akit bant lelkileg.

Es buntudatom van,sirva jott ki a fonoktol.

Megerdemelte,de nagyon szarul erzem most magam.

Nem ezt akartam,csak hogy ha en megadom a tiszteletet akkor legyen annyira emberi hogy o is.

Csak gondoltam hatha a fonok megtudja kicsit allitani.

De egybol kirugta..

Es nemtudom mit tegyek.

Kolegaim csunyan neznek ram ez miatt.

Visszacsinalni mar nemtudom.

De valaki esetleg tudja mit kellene tennem ebben a helyzetben?.

Valaszotokat elore is koszonom

Sajnos csak telefonrol tudtam irni,bocsanat a hibakert.

19L



2016. okt. 19. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Írtad, hogy több embert is terrorizált, akkor nem értem mi a kollégák baja. Holnapra átgondolják és rájönnek, hogy csak jobb lesz így. Ha pedig logikusan gondolkozunk, akkor előbb vagy utóbb a főnököd ígyis-úgyis kirúgta volna a viselkedése miatt. E miatt ne érezd magad rosszul!
2016. okt. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha többekkel is kekeckedett, akkor jogosan rúgták ki. Nem biztos, hogy csak te tettél panaszt, és lehet, hogy olyan eset is volt, amikor a főnök is fültanúja volt ilyennek, és most betelt a pohár.

Nekem is volt egy kollégám, akinek sikerült többekkel is összerúgni a port. Őt is elküldték, jogosan. A cégvezetés elsősorban nem a ti jóléteteket nézi, hanem a profitot, ha ezt gyengíti egy összeférhetetlen kolléga viselkedése, mert miatta a többi dolgozó teljesítménye is gyengül, ami miatt a cég teljesítménye is romlik, akkor a problémás kollégát eltávolítják a javulás érdekében. Természetesen nem minden elbocsátás magyarázható ilyen egyszerűen, de a ti esetetekben teljesen érthető lépés.

2016. okt. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Még annyival szeretném kiegészíteni, hogy az én problémás kollégámnak ráadásul én segítettem, mikor állást keresett, ha nem viszem be az önéletrajzát, nem kerül be, de nem olyannak ismertem meg, szóval mint ismerősben is óriásit csalódtam, és nem is tartjuk a kapcsolatot. Most már nem segítenék neki.
2016. okt. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Félreérted. Kollégáid nem csúnyán néznek rád, hanem elismeréssel és némi tisztelettel, hiszen megcsináltad azt, amit ők nem mertek.
2016. okt. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ugyanez van, azzal az eltéréssel, hogy a kolléganő csak velem bánik úgy, mint egy ronggyal; feltételezem tetszem neki, de belsőleg nem tudja azt elfogadni, amit adok. A munkáját meg nem látja el megfelelően, és ezért panaszkodnak rá a többiek.

Főnök elfordul, őt nem zavarja, mi meg nem tudunk túl sok mindent tenni.


Lényeg, hogy te emiatt ne érezd szarul magadat. Jobb, ha őt rúgják ki, mint ha téged kényszerített volna felmondásra. Most majd tanul az esetből, legközelebb nem fogja ugyanezt elkövetni, remélhetőleg.

2016. okt. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Es buntudatom van,sirva jott ki a fonoktol."


Nem csoda, ha kirúgnának én is eléggé kilennék!


"Megerdemelte,de nagyon szarul erzem most magam."


Akkor szarabbul éreznéd magad, ha nem tetted volna meg! Így most megtanulta, hogy ne viselkedjen úgy, hogy végül kirúgják!


"Nem ezt akartam,csak hogy ha en megadom a tiszteletet akkor legyen annyira emberi hogy o is."


Én csak örülnék a többiek helyében, hogy szóltál a főnöknek az idióta miatt! Ha ezek után bajuk van veled, te szépen megmondod nekik, hogy te egy 19 éves lány vagy, alig egy éve még kiskorú voltál és tanultál a suliban! Nem szoktad meg, hogy hazugságokkal lejárassanak a kollégáid előtt! És ha amiatt haragszanak rád, mert nem hagyod, hogy egy férfi egy 19 éves lányt ok nélkül piszkáljon, akkor ők szégyeljék magukat! Az, hogy szóltál, jogos volt! Az, hogy kirúgták, jogos volt! Az, hogy a többiek mintegy "együttérzésből" megjátszák, hogy most haragszanak, neheztelnek rád, hát az.. nem jogos, de inkább gyávaság. Már nincs ott a zavaró tényező, lehet tovább dolgozni!

2016. okt. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!