Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez másnak is szarul esne?

Ez másnak is szarul esne?

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb barátomat egyáltalán nem érdekli amit mondok. Ma is beszámoltam neki egy dologról ami ma történt velem, és nagyon örültem neki, és sokkal jobb napom lett tőle, errő ő:


"Aha tökre"


Csak ennyit írt és rögtön rátért arra a témára amiről a legjobban szeret beszélni...: Pasik


Engem meg kurv.ra nem érdekel, de még is meghallgatom és mégis megbeszélem vele egy rossz szó nélkül.

De ha valami őt nem érdekli akkor az csak


ahatökre.


Ha meg nem törődöm vele és témát váltok akkor meg kb fél óra múlva megint elkezdi előről mesélni az életét...

Mit kezdhetnék ezzel?



2016. aug. 17. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Dobd. Lelki szemetesnek hasznal, egyaltalan nem erdekli, mi van veled. Az ilyen nem barat. Semmire se jo, semmit nem tesz hozza az eletedhez. Hagyd.
2016. aug. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondd meg a tutit, ezt amit leírtál, amit érzel, és ha nem hajlandó változtatni, akkor nincs értelme folytatni a barátságot. Néha kicsit be kell keményíteni és odaszólni, hogy vegyek észre magukat. Persze finoman is közölheted, csak lehet ugyanez lesz a vége.
2016. aug. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Főmufti ***** válasza:
esetleg mielőtt kidobnád a kukába beszélj vele
2016. aug. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!