Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi az, ami a legjobban motivál...

Mi az, ami a legjobban motivál a munkában?

Figyelt kérdés
Amitől képes vagy jobban teljesíteni..
2016. okt. 23. 22:50
 1/9 anonim ***** válasza:
A mogottes cel, amit csak en latok.
2016. okt. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az,h jól érzem magam közben, feltölt lelkileg-szellemileg és a pozitív visszajelzések.
2016. okt. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mindenre ésszerűség motivációm vagy ennek egy kisebb valója.

Ez nem feltétlen eredményezi jobb teljesítést. Erősen helyzetfüggő.

De mindig legjobbhoz legközelebbi módot találom meg vele.

2016. okt. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem órabérben fizetnek, így nem kell napi 8órát tökölnöm, hanem ha végeztem mehetek
2016. okt. 24. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha pl. folyton valaki piszkál, hogy csináld, az motivál?
2016. okt. 24. 07:51
 6/9 anonim ***** válasza:

Az, ha érzem, hogy megbecsülik a munkámat. Kapok folyamatos visszajelzést, érzem, hogy a fizun kívül is kapok vmit cserébe (nem kakasoskodnak, ha esetleg egyik nap fél órával előbb el kell mennem ügyet intézni pl.). Plusz a rendes, normális fizu.


Ha b.tatnak, az nálam inkább demotiváló hatású, és kb. azt érik vele el, hogy elkezdem meggyűlölni a munkahelyet, és már a lelépést tervezgetem. Jó mondjuk ehhez hozzátenném azt, hogy a magam részéről én nem az a fajta ember vagyok, aki nógatás nélkül nem hajlandó dolgozni, én elég maximalista és lelkiismeretes vagyok magamtól is.

2016. okt. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6, én is elég szorgalmas vagyok. Ennek ellenére volt hogy bsztattak, mert még az sem volt elég ... Dicséretet egyszer ha kaptam, amúgy csak rugdosást.


Nem tudom egy vezető hogy nem képes ezt átlátni.

2016. okt. 24. 08:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Az, h megbecsulik a munkat. Nem csak penzzel honoralnak es elismerik azt, aki tenyleg dolgozik.
2016. okt. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az, ha látom, hogy lesz értelme; ha valami rejtélyre, működésre rájöhetek közben.
2016. okt. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!