Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Október 31-re milyen alapon...

Október 31-re milyen alapon rendel be a főnök ha okt 15-én is dolgoztunk és nem folyamatos a munkarend?

Figyelt kérdés

Egyműszakos hétköznapi menetrenddel dolgozunk H-P nincs munkaidőkerek semmi.

Okt 15 szombat nem munkanap a szombatok nem azok soha de az áthelyezés miatt menni kellett.

Ez eddig oké.

De okt 31-én hétfőn is menni kell. Milyen alapon? Már ledolgoztuk?

Nem vagyok én se rendőr se benzinkutas se taxis se ápoló se vonatvezető semmi ilyesmi.

Mezei irodista vagyok.

Miért milyen alapon kell bemennünk a hosszú hétvégén amit már ledolgoztunk?

Mert az már most tiszta hogy nem túlóra nem lesz róla munkaív és ha nem túlóra és nincs munkaív akkor nem lesz pénz se utána.

????


Akkor?


2016. okt. 26. 16:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor meg csendben maradsz és tűrsz, amíg nincs más. Esetleg a munkáltatót a csalás miatt bejelentheted a felügyeleti szerveknél, feltéve, ha van esélyed arra, hogy elkapják, és te nem jársz emiatt rosszabbul.

Azzal, hogy itt panaszkodsz, nem lesz jobb, csak magadat idegesíted.

2016. okt. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!