Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van kedvem kötekedni...

Miért van kedvem kötekedni egy bizonyos kollégával?

Figyelt kérdés
Mi lehet az oka ha kedvem lenne állandóan belekötni?
2016. nov. 1. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom mert tele vagy komplexussal és élvezed, hogy kiélheted valakin.
2016. nov. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Számodra valamiért nem szimpatikus, és úgy vagy vele belső tudatod alatt hogy kicsináld ahol lehet, mert egyáltalán nem tetszik neked az amit ő csinál, egyszerűen nem szimpatikus neked.


Nekem is van ilyen kollégám akit mindenáron ki akarok csinálni, csak azért mert ő ott bent mindenkivel eltud beszélgetni és bár sokan nem bírják mert szeret kéregetni, meg akaratos, meg mindig ki akar bújni egy munka alól. Én így nem vagyok rosszba vele, csak szívem szerint kicsinálnám, mert egyszerűen zavar.

2016. nov. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Ha sokat gonoszkodik, akkor kedved van visszaadni neki, vagy kideríteni, hogy mire is képes, esetleg vevő vagy a hülyeségeire. Ha nyugis alak, akkor meg azért, mert még nem vágott pofán. Vagy nem tudom. Te neked kell tudnod. Ha saját érzéseid okát nem tudod, akkor ott gondok vannak. De nem szabad kötekedni senkivel.
2016. nov. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!