Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van itt olyan, aki heti 50-60...

Van itt olyan, aki heti 50-60 órát dolgozik/dolgozott? Hogy bírjátok/bírtátok?

Figyelt kérdés

Sajnos szombattól napi 10 órát kell dolgozzak (ugyanannyi pénzért-500FT/óra, nem bejelentett munka), és örülhetek, ha 1 napot ki tudok verekedni magamnak szabadnapnak. 2 napot akarok-vagy hármat, úgy meglenne a heti 40 óra-, de az sajnos bajos, itthoni körülmények miatt (akit érdekel, erről lenne szó: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gye..

Plusz emellett van egy másik állásom, amit imádok-hivatásomként gondolok rá, csak sajnos fizetést nem kapok érte, így az "nem számít munkának, minek foglalkozol vele?" Nem tudom hogyan egyeztethetném össze ezeket, és őszintén szólva, kétségbe vagyok esve...


Akik így dolgoznak/dolgoztak, hogy bírták? Hogyan vezettétek le a stresszt? Hogy bírjátok mentálisan? Mennyit tudtok aludni? Van esetleg valamilyen módszeretek, hogyan osztjátok be az időtöket?



2016. nov. 2. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Keress másik állást, ilyen egyszerű
2016. nov. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

nem bejelentett munka akkor ne is lepődj meg ezen.


Keress egy bejelentett munkát.


Még akkor se tolnám 60 órát hetente a talicskával tolhatnám haza a pénzt.

2016. nov. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8%
Hehe. :) Heti 84 órához mit szólsz? Mert én voltam amikor így nyomtam.
2016. nov. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
8%
volt*
2016. nov. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, neken is volt havi 300 meg több órám, állandó éjszakásban, meg 24 órás szolgálattal. Kerestem mást. Első voltam, puszi :)
2016. nov. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
98órát húztam le 4-5órás alvással 1héten, fel is mondtam az adott helyen.
2016. nov. 3. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Én is csináltam hogy munkából munkába mentem, de hidd el hosszabb távon nem lehet bírni, mert életed sem lesz.
2016. nov. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Elolvastam a másik kérdést is

Arról a munkahelyről menekülj, már az 500 ft/óra is nevetséges kb ennyit kap egy biztonsági őr is akinek alig van dolga (persze azt is bírni kell nem leszólás) Ennél még a gyár is jobb szerintem.....

Anyád meg........

2016. nov. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy sem bírnám, inkább mennék közmunkásnak. 500 forint/óra, persze meg a maci f..szát, ráadásul be se vagy jelentve. Diákmunkásként jobb órabérek vannak, legálisan.
2016. nov. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!